V odvete úspešnejší Česi, tesný boj rozhodol gól v samom závere

By TOPhbl.sk - Posted on 03 december 2016

Druhý prípravný duel na sústredení v Gajaroch skončil pozitívnejšie pre Česko, ktoré rozhodlo gólom v samom závere.

Odvetný súboj s Českou republikou v rámci sústrednia v Gajaroch lepšie vyšiel nášmu súperovi. Národný tím sa pritom ujal vedenia hneď v úvodnej minúte, keď Oravec vybojoval za bránkou loptičku, poslal ju pred bránku Pisarčíkovi a Šimara nemal šancu na úspešný zákrok. Česi vyrovnali v 11. min po nevyužitej presilovke nášho tímu, následne sa dostali do vedenia v závere prvého dejstva. Slovensko odpovedalo už dve minúty po štarte tretieho dejstva ranou Oravca, ktorý po blafáku vymazal súperovho gólmana. Nešťastný záver však Slovákov pripravil o radosť, pretože v 45. min sa Vlasák najlepšie zorientoval v skrumáži pred Letkom a rozhodol. Záverečné meranie síl je na programe v sobotu o 14:30

Prípravný súboj - 3. decembra 2016 (sobota), Aréna 71, Gajary:

10:30 Slovensko 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) Česko

Góly: 1. Pisarčík (Oravec), 32. Oravec (Dejneka) – 11. Barnošák (Soukup), 30. Bílý (Průcha), 45. Vlasák (Barnošák, Pospíšil)

Domáci: Letko (Mišovec) – Salajka, Zluky, Bujdák (C), Vidlár, Kromka, Dejneka, Blahút, Zelenka, Šandor, Škultéty, Behúl, Wagner, Tomka, Oravec, Teplický, Pisarčík, Cíbik, Božík, Piják, Maděra, Válek, Rampáček

Hostia: Šimara (Stárek) – Pospíšil, Slanec, Kosina, Šícha, Filip, Pliml (C), Jiřík, Švanda, Hrubý, Bílý, Vlasák, Průcha, Schnaubelt, Špaček, Kohout, Barnošák, Soukup, Březina, Kaluža, Krištof, Lux, Halbrštát

Rozhodovali: Roman Jančík, Marián Valachovič Vylúčenia: 8:8