V Kežmarku rozbiehajú myšlienku prepojenia s košickou ligou


By joziva - Posted on 14 september 2010

Okrem Tatranskej hokejbalovej extraligy je možnosť hrať v novom ročníku pre mužstvá košickej a kežmarskej ligy aj Tatranský hokejbalový pohár.

"Prvé tri mužstvá oboch líg by postupovali do Tatranského pohára. Víťazi oboch líg by postúpili priamo do jeho finálového turnaja. Mužstvá na druhom a treťom mieste z oboch líg by odohrali v Košiciach semifinálový turnaj, z ktorého by postúpili prví dvaja do finálového turnaja, ktorý by sa odohral v Kežmarku. Víťaz finále by sa automaticky nominoval do finálového turnaja o rok neskôr, bez ohľadu na akom mieste by v danej lige skončil. Naviac by sa stretol s víťazom Tatranskej hokejbalovej extraligy v Tatranskom superpohári," znie návrh na Tatranský pohár na stránke kežmarskej ligy khbl.net.

Podľa informácii na stránke ligy z východu Slovenska sa Kežmarské kluby vyslovili za navrhovaný plán pohára. Daný rozpis sa im údajne pozdáva. "Kežmarské tímy na spoločnom stretnutí 7. septembra 2010, už podporili túto myšlienku, aby sa určitým spôsobom previazali obidve mestské súťaže a aby sa Tatranský pohár hral v tej podobe ako je navrhnutý," píše sa na khbl.net.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.