V Dolnom Kubíne sa rozhodne o konečnej nominácii U20 na MS


By Michal Runák - Posted on 29 máj 2012

Na záverečné sústredenie pozvali tréneri 35 hráčov, z ktorých vzíde káder na MS.

Mamut Cup v Nitre dal bodku za poslednou akciou tejto kategórie. Bezprostredne po turnaji sa tréneri U20 rozhodli pre nomináciu tridsaťpäťky vyvolených, ktorí sú pozvaní na záverečné sústredenie do Dolného Kubína. Po sústredení bude oznámená konečná nominácia na MS v Písku a Strakoniciach.

Nominácia na zraz reprezentácie SR U20 do Dolného Kubína, ktorý sa uskutoční v dňoch 2. – 3. 6. 2012 na zimnom štadióne v Dolnom Kubíne:

Užšia nominácia na sústredenie U20

Post    meno a priezvisko                      klub
B          Slávik Jozef                                   MŠK Kežmarok
B          Namo Nguyen                              HBK Kométa Vrútky
B          Christián Thron                            Imperial Vitamins Martin
B          Martin Mendl                                 Bratislava

O          Zluky Dávid                                   Imperial Vitamins Martin
O          Michal Ľupták                               HBK Kometa Vrútky
O          Michal Fillo                                    HBK Kometa Vrútky
O          Roman Dobrotka                         HBK Nitrianski rytieri Nitra
O          Filip Kuzma                                   HBK Nitrianski rytieri Nitra
O          Adam Matúš                                  HBK Nitrianski rytieri Nitra
O          Martin Nemčík                               DT Žirafa Považská Bystrica
O          Dominik Glevaňák                       MŠK Kežmarok
O          Tomáš Červenka                         Bratislava
O          Michal Dvořák                               Kometa Vrútky
O          Karol Korin                                    Nitrianski Rytieri Nitra
O          Peter Caglevič                              HBK Nové Zámky

U          Šibík Jakub                                   HBK Kometa Vrútky
U          Michal Knapík                               MŠK Kežmarok
U          Hlaváč Branislav                         HBK Kometa Vrútky
U          Andrej Jurášek                            HBK Kometa Vrútky
U          Matej Direr                                    HBK Kometa Vrútky
U          Miloslav Cebo                              HBK Nitrianski rytieri Nitra
U          Emil Bagin                                   Slovenský orol Trenčín
U          Adrián Prna                                 Slovenský orol Trenčín
U          Čavajda Stanislav                       HBK Kometa Vrútky
U          Adrián Lipovský                           HBC Žirafa Žilina
U          Borsik Branislav                          Imperial Vitamins Martin
U          Bielený Rastislav                         Imperial Vitamins Martin
U          Roman Kohútiar                          HBC Košice
U          Igor Halás                                     HBC Košice
U          Vladimír Kucharič                        SK Sudoměřice
U          Miroslav Božík                              ŠK Profis 32 Bratislava
U          Vladimír Klinga                            Worms Kežmarok
U          Patrik Holko                                  Kometa Vrútky
U          Viktor Németh                              Nitrianski Rytieri Nitra


Zraz nominovaných hráčov bude o 8:45 pre zimným štadiónom v Dolnom Kubíne. 
 

časový harmonogram zrazu:

sobota

8:45 zraz pred zimným štadiónom

9:30-11:00 tréningová jednotka

12:00 obed

15:00-16:30 tréningová jednotka

18:00 večera

vo večerných hodinách 2 hodiny v aquaparku

 nedeľa

9:30 – 11:30 zápas proti SR U18

ukončenie zrazu

TOPHBL informovali Peter Jurošek, Jozef Ďuris, tréneri SVK U20.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
12 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.