Víťaza Víkendu šampiónov spoznáte ihneď! Vďaka špeciálnym tričkám od spoločnosti BISON Sportswear


By joziva - Posted on 18 júl 2018

Tradícia Víkendu hokejbalových šampiónov pokračuje a s ňou i ocenenie tých najlepších unikátnym tričkom s motívom "CHAMPIONS". Kráľ totiž musí vyčnievať!

Víťaz šiesteho ročníka Víkendu hokejbalových šampiónov, ktorý sa bude konať v Žiline v dňoch 18. a 19. augusta sa má opäť na čo tešiť. Vďaka spoločnosti Bison Sportswear s.r.o. totiž najlepší tím boja o titul kráľa regionálnych líg obíde so sadou jedinečných tričiek, vyrobených z prémiového materiálu špeciálne pre víťazov.

Sme veľmi radi, že naše dlhodobé partnerstvo so spoločnosťou Bison Sportswear s.r.o. sa opäť pretavuje do výsledkov, z ktorých budú mať radosť najmä hokejbalisti. Tento rok sme pre víťazov pripravili unikátne tričká, ktorých dizajn pripravilo občianske združenie ŠOK – Šport Osveta Kultúra a ktoré Bison Sportswear, ako vždy, pripraví z tých najkvalitnejších materiálov. Tím víťaza tak bude opäť jednoznačne rozlíšiteľný od ostatných a táto pamiatka bude hráčom pripomínať ich triumf ešte dlho po skončení turnaja,“ hovorí Ján Ivančík, jeden z organizátorov podujatia a pokračuje: „Vďaka spolupráci s Bison Sportswear sa ale majú na čo tešiť aj individuálne ocenení hráči, ba dokonca aj diváci. Ako každý rok, aj teraz plánujeme rôzne vylepšenia turnaja, medzi ktorými budú aj súťaže o zaujímavé vecné ceny. Prvá z nich prebehne ešte pred samotným štartom turnaja.“Víkendu hokejbalových šampiónov sa tento rok zúčastní desať tímov z celého Slovenska, pričom pôjde už o šiesty boj o titul kráľa regionálnych líg. Popredný výrobca hokejbalových dresov a tímového vybavenia tej najvyššej kvality – česká spoločnosť Bison Sportswear s.r.o. stojí pri tomto projekte organizovanom o.z. ŠOK a TOPhbl.sk od jeho vzniku.

 
 
Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.