U18: Prvá prehra sloveského výberu, osemnáska podľahla Kanade


By TOPhbl.sk - Posted on 21 jún 2012

Jozef Ďuriš: "Bol to veľmi kvalitný zápas. Obe mužstvá hrali na hranici svojich možností. Škoda, že sme nepremenili viac šancí. Nič sa nedeje, ideme ďalej. Musím chlapcov pochváliť za bojovnosť a teraz sa musíme pripraviť na duel s Českom."

Výsledok stretnutia MS U18 streda:

Kanada U20 3:1 (1:0,1:0,1:1) Slovensko U20

Góly: 2. Goulbourne, 28. Benson (Leier, Goulbourne), 38. Moreau (Maiolino, Nicoll) - 42. Frkáň (Ďurkovič).

Zostavy:

Kanada: Hall (Park) - Cole, Frandsen, Forster, Hunter, Kahlon, Lunnin, Magee, Rodonets, Alward, Benson, Catchpole, Ceraldi, Goulbourne, Laurencelle, Leier, Maiolino, Meyer, Moreau, Nicoll, Sidhu.

Slovensko: Godla (Šimeček) - Hutka, Hoffman, Bača, Okuliar, Vaďovský, Černák, Mendel, Kromka, Brnčal, Frkáň, Tomečko, Drozd, Dolinajec, Hirkala, Minko, Kopkáš, Ďurkovič, Lesňák, Varga, Vnuk.

Strely : 25:22 (8:4, 8:10, 10:8).
Vyloučení: 10:7. Využité: 1:0. V oslabení: 0:0.
Rozhodovali: Friedli, Sakkas (oba SUI). Divákov: 150.

Barry Greer, (tréner Kanady): "Bol to pre nás výnimočný zápas. Máme osemnásť nových hráčov a kompletný realizačný tím mohol prvý raz na turnaji počuť kanadskú hymnu. Neviem čo bolo kľúčovým momentom, ale hrali sme dobre v oslabení. Táto činnosť sa nám darí, čo je kľúčom k úspechu."

Jozef Ďuriš, (tréner Slovenska): "Bol to veľmi kvalitný zápas. Obe mužstvá hrali na hranici svojich možností. Škoda, že sme nepremenili viac šancí, ale myslím, že to bol vyrovnaný duel. Nič sa nedeje, ideme ďalej. Musím chlapcov pochváliť za bojovnosť a teraz sa musíme pripraviť na duel s Českom."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.