Novoročná turnajová sezóna štartuje v Mojmírovciach

By joziva - Posted on 03 január 2014

V Mojmírovciach je pripravený prvý turnaj v roku 2014, zúčastní sa ho dvanástka tímov.

Keďže počasie hrá aj v januári do karát exteriérovému hokejbalu, nič nebráni tomu, aby sa aj počas prvého januárového víkendu rozbehlo poriadne zápolenie. Naň sú už pripravení v Mojmírovciach, kde pripravili pre tímy z Nitry, Nových Zámkov a okolia zaujímavé novoročné podujatie.

Turnaja sa zúčastní dvanásť tímov, rozdelené budú do troch základných skupín. Základné skupiny sa hrajú 2 x 10 minút podľa vopred vylosovaným dvojíc. Skupina A.a skupina B bude hrať s tenisovou loptičkou, s hokejbalovou loptičkou hrá skupina C. Prestávka na striedanie a výmenu mužstva je tri minúty. Prestávka medzi polčasmi je iba minútová.

Za previnenie voči pravidlám sa hráčovi udelí minútový trest alebo trest podľa závažnosti previnenia. Zo skupiny postupujú prvé dva tímy a najlepší dvaja z tretieho miesta. Rozhodujúci je počet bodov, vzájomný zápas, počet strelených gólov a napokon skóre.

Na podujatí sa predstavia tieto tímy: Zamský vlci, Denver, Zolo tím, Jak sa patrí, Dacani, Jets, Falkons, Orange stars, Pavúci, Wild bulls, Fit power, Schiha oilers.