Trénera majsteriek sveta ocenili i v rodnom Zvolene


By joziva - Posted on 16 december 2011

„Chcem sa poďakovať pánovi primátorovi Miroslavovi Kuseinovi, že si váži môj úspech trénera hokejbalovej reprezentácie žien Slovenska," vyjadril sa pre zvolen24.sk úspšený tréner Jaroslav Kolibík.

Slovenská hokejbalová reprezentácia žien sa dočkala ďalšieho zaslúženého ocenenia. Majsterky sveta zo šampionátu v Bratislave si všimli i v meste zvolen. Práve na poslednom zasadnutí Mestského zastupiteľstva (MsZ) vo Zvolene udelil primátor Miroslav Kusein Cenu primátora mesta Zvolen za rok 2011 Jaroslavovi Kolibíkovi. Tréner Kolibík doviedol slovenské ženy k zlatu vôbec po prvý raz v histórii.

„Chcem sa poďakovať pánovi primátorovi Miroslavovi Kuseinovi, že si váži môj úspech trénera hokejbalovej reprezentácie žien Slovenska, ktorá vybojovala titul majsteriek sveta,“ cituje slová Jaroslava Kolibíka portál zvolen24.sk. Úspešný kouč ďalej doložil: „Priznávam, že ma prekvapilo, keď som sa dozvedel, že som laureátom Ceny primátora mesta Zvolen. Vždy som túžil priniesť raz do Zvolena pre Zvolenčanov zlatú medailu a pohár majstrov sveta. Po Plzni v roku 2009, kde sme s dievčatami získali striebro, prišli Majstrovstvá sveta 2011 v Bratislave a sen sa mi splnil! Vo finále sme porazili Kanadu a zlatú medailu s pohárom som naozaj priniesol do môjho rodného Zvolena, kde žijem, pracujem a venujem sa hokejbalu i florbalu.“

Momentálny tréner hokejbalovej reprezentácie žien sa hokejbalu venuje i mimo národnej úrovne. Je členom Výkonného výboru SHbÚ a predsedom trénersko-metodickej komisie. Okrem toho vedie klub N-Sport Zvolen, ktorého je i trénerom.

foto: zvolen24.sk

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
5 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.