Török nespokojný s využívaním presiloviek


By Michal Runák - Posted on 20 jún 2011

Roman Török: Pri toľkom množstve presiloviek musíme byť jednoducho efektívnejší.

Z tváre nášho kormidelníka bolo vidno únavu, na druhej strane sa dalo badať, že mu padol kameň zo srdca. Nečudo. Naši reprezentanti zvládli ťažkú prekážku menom Grécko a urobili tak dôležitý krok na ceste do semifinále. Nášho trénera však trápilo využívanie početnej výhody: "Musíme na tom veľmi popracovať, nie je dobré, že sme pri toľkých výhodách tak málo efektívny. Pri tých záverečných zápasoch ich tak veľa totiž k dispozícii mať nebudeme."

Náš kormidelník však mal aj dôvod chváliť. Treba povedať, že chlapci si to za dnešný výkon zaslúžia.

"Musím povedať, že chalani bojovali, prakticky sme súpera k ničomu nepustili a z hľadiska obrannej a útočnej fázy je to príjemné konštatovanie. Samozrejme ktomu treba prirátať čisté konto Stana Petríka," pokračoval ďalej Török.

Gréci zvádzali s našimi hráčmi veľké množstvo osobných súbojov, nebolo snáď hráča, ktorý by nemal na tele nejaký šrám. Napriek tomu si naši reprezentanti udržali nervy na uzde a neoplácali. Vylúčenie Tótha na začiatku zápasu bolo prísne, podľa nás mal hráč dostať 2+10 za vrazenie na mantinel. Náš kormidelník  ktomu povedal:

"Chalanom sme prizvukovali, že sa nemôžu dopúšťať toľkých faulov ako včera. Vyskytli sa nejaké aj dnes, ale je predsa proti logika aby sme sa dopustili ôsmych faulov proti súperovi, ktorý sa po celý zápas iba bráni. Snažili sme sa tomu dnes vyvarovať i keď aj dnes sa stalo to, že sme šli do oslabenia na päť minút, čo si so silnejším súperom nemôžme dovoliť."

Trénera sme sa na záver spýtali, či by niekoho z nášho tímu chcel vyzdvihnúť. "Pochváliť chcem všetkých, ale samozrejme bolo veľmi dôležité, že sme neinkasovali. Na tom má zásluhu Stano Petrík, ktorý nás podržal v kritických chvíľach, najmä pri zlikvidovaní trestného strieľania. To mužstvu veľmi pomohlo."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 2.7 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
19 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.