Slováci otvoria svetvý šampionát súbojom s Britmi


By TOPhbl.sk - Posted on 04 jún 2012

Rozpis stretnutí Majstrovstiev sveta U16, U18 a U20 je už známy.

Už čoskoro privíta Česká republika mladíkov do šestnásť, osemnásť a dvadsať rokov pri príležitosti majstrovstiev sveta v týchto vekových kategóriách. Organizátori svetového šampionátu, ktorý sa uskutoční v Pásku a Strakoniciach už zverejnili aj rozpis stretnutí.

Kategória U20:

Číslo stretnutia
Dátum Aréna Skupina Domácí Hostia Čas
Základne skupiny
1 Pondelok 18.6.2012 Písek B Slovensko Velká Británie 17:00
2 Pondelok 18.6.2012 Písek B Česko Švýcarsko 19:00
3 Pondelok 18.6.2012 Písek A Německo USA 21:15
4 Utorok 19.6.2012 Písek B Velká Británie Švýcarsko 12:30
5 Utorok 19.6.2012 Písek A Kanada Německo 15:00
6 Utorok 19.6.2012 Písek B Slovensko Česko 17:30
7 Streda 20.6.2012 Písek A USA Kanada 10:00
8 Streda 20.6.2012 Písek B Švýcarsko Slovensko 12:30
9 Streda 20.6.2012 Písek B Česko Velká Británie 19:45
Play-off
10 Štvrtok 21.6.2012 Písek B-pool A3 B3 10:00
11* Štvrtok 21.6.2012 Písek A-pool A1 B1 12:30
12* Štvrtok 21.6.2012 Písek A-pool A2 B2 15:00
13 Piatok 22.6.2012 Písek B-pool A3 B4 8:00
14* Piatok 22.6.2012 Písek A-pool A1 B2 12:30
15* Piatok 22.6.2012 Písek A-pool B1 A2 15:00
16 Piatok 22.6.2012 Písek O 6.místo ? ? 17:30
17 Sobota 23.6.2012 Písek O 5. místo ? víťaz zápasu 16 9:00
18 Sobota 23.6.2012 Písek O 3. místo ? ? 14:00
19 Sobota 23.6.2012 Písek Finále ? ? 19:00

Kategória U18:

Číslo stretnutia Dátum Aréna Domácí Hostia Čas
Základné skupiny
1 Utorok 19.6.2012 Strakonice Kanada Česko 18:00
2 Utorok 19.6.2012 Strakonice Slovensko Švýcarsko 20:30
3 Streda 20.6.2012 Strakonice Česko Švýcarsko 15:00
4 Streda 20.6.2012 Strakonice Slovensko Švýcarsko 17:30
5 Štvrtok 21.6.2012 Strakonice Švýcarsko Kanada 14:30
6 Štvrtok 21.6.2012 Strakonice Slovensko Česko 17:00
Play-off
7* Piatok 22.6.2012 Strakonice A1 A4 15:30
8* Piatok 22.6.2012 Strakonice A2 A3 18:00
9 - o 3.místo Sobota 23.6.2012 Strakonice porazený zápasu č. 7 porazený zápasu č.8 12:30
10 - finále Sobota 23.6.2012 Strakonice víťaz zápasu č.7 víťaz zápasu č.8 15:00

Kategória U16:

Číslo stretnutia Dátum Aréna Domácí Hostia Čas
Základné skupiny
1 Utorok 19.6.2012 Písek Israel Švýcarsko 8:00
2 Utorok 19.6.2012 Písek Slovensko Kanada 10:00
3 Utorok 19.6.2012 Písek Česko Israel 19:45
4 Streda 20.6.2012 Písek Švýcarsko Česko 8:00
5 Streda 20.6.2012 Strakonice Israel Slovensko 9:00
6 Streda 20.6.2012 Písek Švýcarsko Kanada 15:00
7 Streda 20.6.2012 Písek Česko Slovensko 17:30
8 Štvrtok 21.6.2012 Písek Kanada Israel 8:00
9 Štvrtok 21.6.2012 Strakonice Slovensko Švýcarsko 12:00
10 Štvrtok 21.6.2012 Písek Kanada Česko 17:30
Play-off
11 Piatok 22.6.2012 Strakonice štvrtý v skupine pátý v skupine 9:00
12 Piatok 22.6.2012 Písek druhýv skupineě třetí v skupine 10:00
13 Piatok 22.6.2012 Písek první v skupine víťaz zápasu č.11 20:00
14- O 3.místo Sobota 23.6.2012 Písek porazený zápasu č.12 porazený zápasu č.13 11:30
15 - Finále Sobota 23.6.2012 Písek víťaz zápasu č.12 víťaz zápasu č.13 16:30

 

Priateľské stretnutia v kategórií U16:
Dátum Aréna Domácí Hostia Čas
Pondelok 18.6.2012 Písek Česko Slovensko 15:00
Utorok 19.6.2012 Strakonice Česko Slovensko 15:00

 

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.