Slováci na úvod šampionátu proti USA


By TOPhbl.sk - Posted on 01 apríl 2015

Rozlosovanie majstrovstiev sveta 2015 je známe, Slovensko začne proti USA.

Blížiaci sa svetový šampionát vo švajčiarskom Zugu pripraví mnoho zaujímavého hokejbalu. Od piatku 19. júna do nedele 28. júna sú naplánované boje v kategórii A, B a aj medzi ženami.

V posledný marcový deň zverejnili organizátori podujatia rozlosovanie turnaja, a tak môžeme skonštatovať, že Slováci začnú svoju púť na majstrovstvách sveta v sobotu 20. júna o 19:00 proti USA. Nasledovať budú súboje s Fínskom, Pakistanom a Portugalskom.

Čas

 

Miesto

Kategória / Skupina

Piatok 19. jún

19:30

Zápas SUIBER

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

21:30

Koncert Pegasus

Festival Stage

 

Sobota 20. jún

09:00

Zápas PAKPOR

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

11:30

Zápas ITAHAI

Bossard Arena

Pool B / Skupina 4

14:00

Zápas ARMHKG

Bossard Arena

Pool B / Skupina 4

14:00

Zápas FRACAY

Eishalle

Pool B / Skupina 3

16:30

Zápas CZEGRE

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

16:30

Zápas INDGBR

Eishalle

Pool B / Skupina 3

19:00

Zápas USASVK

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

20:00

Koncert Van Baker & Band

Festival Stage

 

Nedeľa 21. jún

09:00

Zápas INDFRA

Bossard Arena

Pool B / Skupina 3

11:30

Zápas USAPAK

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

13:00

Zápas GBRCAY

Eishalle

Pool B / Skupina 3

14:00

Zápas SUICAN

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

15:30

Zápas HKGITA

Eishalle

Pool B / Skupina 4

16:00

Koncert Beatrice Egli

Arenaplatz

 

16:30

Zápas GREBER

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

18:00

Zápas HAIARM

Eishalle

Pool B / Skupina 4

19:00

Zápas PORFIN

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

Pondelok 22. jún

10:00

Zápas GBRHKG

Bossard Arena

Pool B / Skupina 3

10:00

Zápas CANGBR

Eishalle

Ženy / Skupina 5

12:30

Zápas BERCAN

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

12:30

Zápas SVKUSA

Eishalle

Ženy  / Skupina 5

15:00

Zápas FINSVK

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

15:00

Zápas CZESUI

Eishalle

Ženy  / Skupina 5

17:30

Zápas CZESUI

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

17:30

Zápas CAYARM

Eishalle

Pool B / Skupina 3

19:00

Koncert WillyTell

Festival Stage

 

20:00

Zápas PORUSA

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

20:00

Zápas ITACAN

Eishalle

Ženy  / Skupina 5

Utorok 23. jún

10:00

Zápas SVKPAK

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

12:30

Zápas SVKCZE

Bossard Arena

Ženy  / Skupina 5

12:30

Zápas USAGBR

Eishalle

Ženy  / Skupina 5

15:00

Game BERCZE

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

15:00

Game HAIFRA

Eishalle

Pool B / Skupina 4

17:30

Game CANGRE

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

17:30

Game ITAIND

Eishalle

Pool B / Skupina 4

19:00

Concert Generell 80

Festival Stage

 

20:00

Game FINUSA

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

20:00

Game SUIITA

Eishalle

Ženy  / Skupina 5

Streda 24. jún

08:30

Zápas CAYIND

Bossard Arena

Pool B / Skupina 3

08:30

Zápas HKGHAI

Eishalle

Pool B / Skupina 4

10:45

Zápas PAKFIN

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

10:45

Zápas SVKITA

Eishalle

Ženy  / Skupina 5

13:00

Zápas SUICAN

Bossard Arena

Ženy  / Skupina 5

13:00

Zápas ARMITA

Eishalle

Pool B / Skupina 4

15:30

Zápas GRESUI

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

15:30

Zápas FRAGBR

Eishalle

Pool B / Skupina 3

17:45

Zápas SVKPOR

Bossard Arena

Pool A / Skupina 1

17:45

Zápas CZEUSA

Eishalle

Ženy  / Skupina 5

19:00

Koncert KUNZ

Festival Stage

 

20:00

Zápas CANCZE

Bossard Arena

Pool A / Skupina 2

20:00

Zápas GBRSVK

Eishalle

Ženy  / Skupina 5

Štvrtok 25. jún

13:00

Zápas ITAUSA

Bossard Arena

Ženy  / Skupina 5

15:30

Zápas CANSVK

Bossard Arena

Ženy  / Skupina 5

15:30

Kvalifikácia semifinále

Eishalle

Pool B

17:45

Kvalifikácia štvrťfinále

Bossard Arena

Pool A

17:45

Kvalifikácia semifinále

Eishalle

Pool B

19:00

Koncert TBBO

Festival Stage

 

20:00

Kvalifikácia štvrťfinále

Bossard Arena

Pool A

20:00

Zápas GBRSUI

Eishalle

Ženy  / Group 5

Piatok 26. jún

10:45

Zápas CZEGBR

Bossard Arena

Ženy  / Group 5

10:45

Zápas SUISVK

Eishalle

Ženy  / Group 5

13:00

Štvrťfinále

Bossard Arena

Pool A

13:00

O umiestnenie

Eishalle

Pool A

15:30

Štvrťfinále

Bossard Arena

Pool A

15:30

O umiestnenie

Eishalle

Pool A

17:45

Štvrťfinále

Bossard Arena

Pool A

17:45

Zápas USACAN

Eishalle

Ženy  / Group 5

20:00

Štvrťfinále

Bossard Arena

Pool A

20:00

Zápas ITACZE

Eishalle

Ženy  / Group 5

21:00

Koncert Lo & Leduc

Festival Stage

 

Sobota 27. jún

08:00

Zápas USASUI

Bossard Arena

Ženy  / Group 5

08:30

Zápas GBRITA

Eishalle

Ženy  / Group 5

10:15

Semifinále

Bossard Arena

Pool B

10:45

O umiestnenie

Eishalle

Pool B

12:30

Semifinále

Bossard Arena

Pool B

13:00

Zápas CANCZE

Eishalle

Women / Group 5

14:00

Koncert 7t cover

Festival Stage

 

14:45

O umiestnenie

Bossard Arena

Pool A

15:30

O umiestnenie

Eishalle

Pool A

17:45

Semifinále

Bossard Arena

Pool A

17:45

O umiestnenie

Eishalle

Pool A

20:00

Semifinále

Bossard Arena

Pool A

20:00

O umiestnenie

Eishalle

Pool A

Nedeľa 28. jún

08:00

O bronz

Bossard Arena

Pool B

08:00

O umiestnenie

Eishalle

Ženy

10:15

Finále

Bossard Arena

Pool B

10:15

O umiestnenie

Eishalle

Pool A

12:30

O bronz

Bossard Arena

Pool A

12:30

O bronz

Eishalle

Ženy

14:45

Finále

Bossard Arena

Ženy

14:45

O umiestnenie

Eishalle

Pool A

15:00

Loncert Oesch's die Dritten

Festival Stage

 

17:15

Finále

Bossard Arena

Pool A

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.