Skalica vycestuje do plzeňského kraja, kde sa stretne s poslednými majstrami Čiech


By Ján Ivančík - Posted on 08 február 2019

Skaličanov čaká v rámci prípravy naozaj vysoká latka. V Dobřanoch sa stretne česko-slovenská špička.

Ponuka zimných prípravných turnajov je tento rok, zdá sa, pre extraligové mužstvá bohatšia, než inokedy. Skaličania sa však rozhodli, že svoj dril pred jarným pokračovaním základnej časti neokorenia doma, ale vycestujú do susedných Čiech.

V Dobřanoch sa totiž bude konať zimný pohár, na ktorom sa stretne skutočná česko-slovenská kvalita. Okrem už zmienenej Skalice a domáceho, usporiadateľského výberu pricestujú aj dvaja poslední českí šampióni Kert Park Praha (2017 a 2018) a Autosklo Pardubice (2016).  

Zápasy sa budú hrať 2x 15 minút čistého času, v prípade nerozhodného stavu sa bude pokračovať trojminútovým predĺžením troch na troch. Mužstvá sa stretnú systémom každý s každým a výsledná tabuľka napokon určí víťaza. Po každom zápase navyše príde ešte akýsi „kráľ nájazdov“ o jeden bod.

Pozývame divákov na zaujímavý hokejbalový zážitok, ktorý sa bude konať v malom ale hrdom meste na juhu Plzeňského kraja počas celej soboty 9. februára od 11:00 až do večerných hodín,“ pozýva organizačný tím prostredníctvom sociálnej siete facebook.

Rozpis zápasov:

11:00 Dobřany – Kert Park Praha
12:20 Pardubice - Skalica
13:40 Kert Park Praha - Pardubice
15:00 Skalica - Dobřany
16:20 Kert Park Praha - Skalica
17:40 Pardubice - Dobřany

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.