Senecká liga: Devils Petržalka - Watberg Senec, môže byť väčší šláger?


By Ladislav Kováč - Posted on 14 október 2011

Senec čaká víkend plný zaujímavých šlágrov.

Počas víkendu má senecká liga na programe tretie kolo, ktoré sa odohrá na ihrisku v Modre, ako každé nepárne kolo. V lige urobili veľky boom videorozhodcovia, ale hlavný boj sa odohráva na seneckom mestkom úrade, kde zástupcovia súťaže bojujú za vybudovanie nového ihriska.

V sobotu sa odohrajú tri zápasy, v prvých dvoch stretnutiach sa stretnú tabuľkoví susedia. V zostávajúcom dueli dňa by malo favorizované Bernolákovo rozdrviť nováčika z Devínskej novej Vsi.

V nedeľu sa liga otrasie dvoma šlágrami. Domáci Orly privítaju svojho odvekého rivala Playboy Senec. Orly v posledných dvoch ročníkoch skončili bronzoví, "plejboji" to minulú sezónu dotiahli až do finále.  Mužstvá v kádroch nezaznamenali veľké zmeny, iba najproduktivnejší hráč posledných sezón Tomáš Gašparík si po ročnej zastávke u Playboy znova oblekol dres Modry.

V nasledujúcom megašlágri sa stretnú víťazi posledných troch ročnikov. Majster z roku 2009 Devils Petržalka narazí na úradujuceho majstra a obhajcu Watberg Senec. Senčania v lige nepocítili trpkosť prehry od polovice novembra 2009 a svoju ofenzívu posilnili o nitranskeho "rytiera" Ondreja Hraška. Po "zemiakovej medajle" z poslednej sezóny a problémami s koncovkou to petržalskí "diabli" vyriešili angažovaním Jakuba Mydlu, ktorý v lige exceluje. V poslednom zápase kola by si mala Dunajská Lužná poradiť so Skeletons Senec.

3. kolo: ihrisko Modra

sobota 15.10.

09:00 Pavúci Pezinok - Réca Devils
10:45 Leaders Senec - Predators Nová Dedinka
12:30 Iepurii D.n.V. - 07 Bernolákovo

nedeľa 16.10.
09:00 Orly Modra - Playboy Senec
10:45 Devils Petržalka - Watberg Senec
12:30 Dunajská Lužná - Skeletos Senec

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
15 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.