Senec: Vo finále sa stretnú dva domáce tímy

Senecká liga už pozná svojich finalistov.

Watberg Senec - Orly Modra 4:3 (3:1 0:1 1:1)
Döme 2g, Mišových 2a, Rehák 1g - Miko 2+1, Chmelík 1+1, Peško 1g, Kováč Rob 1a, Poór 1a
rozhodovali: Tarnai, Malovec stav serie: 2:0

Domáci sa poľahky dostali do vedenia a po pár minútach viedli už trojgólovým rozdielom, ale Orly nezložili zbrane a do konca prvej tretiny znižili na 1:3. V druhom dejstve sa šance prelínali na oboch stranách, ale iba jedna sa skončila gólom a to keď sa hostia ukážkovým
prečíslením vrátili do zápasu 2:3. V poslednéj časti hry sa mužstvu z Modry podarilo vyrovnať, z presilovéj hry sa tvrdou strelou do "šibenice" presadil extraligista Karol Rehák 3:3. Stretnutie sa schyľovalo ku koncu a všetko nasvedčovalo tomu, že o víťazovi sa rozhodne v samostatných nájazdoch. Rozuzlenie priniesla posledná sekunda zápasu, keď strelou zápästím posunul Watberg do finále Marek Miko.

Playboy Senec - Devils Petržalka 4:2
Kerďo 2g, Zemeš 2a, Pinkava 1a - Tengeri 2+1, Gramblička 1+1, Virág 1g, Kollár 1a, Kontár 1a
rozhodovali
: Tarnai, Malovec stav serie: 2:0

V seneckej lige sa historicky po prvýkrát stretnú vo finále dva domáce tímy. Minuloročný nováčik a obhajca Watberg narazí na Playboy, ktorý sa po troch rokoch prebojoval znova do boja o zlato. "Plejboji" majú na konte jeden titul a bude to pre nich siedma finálova učasť. Prvý zápas je na programe v nedelu 29.5. o 9:00.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.2 (11 votes)