Senec: Príde líder o ďalší bod?


By Andrej Ravasz - Posted on 11 marec 2011

Sedemnáste kolo v Senci má opäť pripravené zaujímavé zápasy.

V sobotu a v nedeľu pokračuje senecká liga zápasmi 17.kola, navyše v sobotu nás čaká aj dohrávka medzi Playboy Senec a Bratislavskou Empíriou. Ale poďme po poriadku.

Otvárací zápas sa rysuje ako zaujímavý duel, v ktorom jasne vedúci Watberg Senec hostí osmych Pavúkov z Pezinka. Medzi tímami je rozdiel priepastných 32 bodov, ale Pezinčania sú na tom herne určite lepšie ako hovorí tabuľka. Svedčí o tom aj fakt, že ako jediní dokázali zobrať majstrovi bod, keďže prvý duel rozhodovali až samosatné nájazdy, po ktorých sa tešil Watberg z výhry 2:1.

V druhom stretnutí favorit tiež až taký jasný nie je, aj keď tabuľka nahráva Bernolákovu. Avšak uvidíme, či na jeho hre nezanechá stopy minulotýždňová prekvapujúca prehra s posledným Skeletons. Prvý duel týchto súperov skončil tesnou výhrou Bernolákova 2:1.
O 12:30 nás čaká ďalší zaujímavý súboj, keď sa stretnú Modranský Orly s Diablami z Réci. Duel patrí k ťahákom kola, v prvom dueli Réčania, možno trošku prekvapujúco, vyhrali v Modre s Orlamy 5:4, čo sa im Modrania určite budú snažiť vrátiť. Veľa bude záležať ako budú vedeť Réčania ustrážiť kanoniera Orlov Matúša Jelemenského, ktorý v prvom vzájomnom meraní v zostave domácich chýbal.

V sobotu v Senci príde na rad aj dohrávka medzi už spomenutými Playboymi zo Senca a Bratislavskou Empíriou. Mierny favoritom sú Senčania, ale uvidíme čo s nimi spraví posledná vysoká prehra s Watbergom 3:11. Naopak začína sa rátať s Empíriou, ktorá začína atakovať 6 miesto. Čaká sa vyrovnaný zápas, veľa záleží od streleckej potencie Gašparíka, ktorý v Senci štatistikám kraľuje.

Nedeľa začne bratislavským derby zápasom medzi Empíriou a Devilsom. Devils je favoritom stretnutia a jeho šance zvyšuje fakt, že Empíria bude hrať druhý zápas v priebehu niekoľkých hodín. Devils sa prezentuje dobrým útokom, avšak v obrane už to je horšie takže duel može kľudne dospieť až k nájazdom. Prvý duel vyhral Devils 5:3. O 11tej čaká Senec ďalší zaujímavý duel, keď posledný Skeletons Senec, bude hrať s Dunajskou Lužnou. Miernym favoritom je Dunajská Lužná, ale Senec v poslednom kole získa prvé body po výhre nad Bernolákovom a tak určite budú mať chalani zo Senca chuť pokračovať v zlepšených výkonoch. Prvý duel vyhrala Lužná tesne 3:2. V poslednom víkendovom zápase príde ďalší tuhý boj o 2-5 miesto, ktorý je veľmi vyrovnaný. Stretnú sa druhý Leaders s piatym Playbojom. Prvý duel sa niesol v znamení Playboju keď vyhrali presvedčivo 1:7. Avšak očakáva sa určite vyrovnanejší duel, Ladersu tiež nahráva fakt, že Playboji budú mať v nohách sobotný duel s Empíriou.

Čakajú nás vyrovnané zápasy, v ktorých sa môže nejeden rozhodovať až v samostatných nájazdoch. Taktiež sa neustále mieša tabuľka na 2. - 5. mieste, kde je boj naozaj veľmi vyrovnaný. Máme sa na čo tešiť!

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.