Senec: Orly skrotili diablov

By Ladislav Kováč - Posted on 21 marec 2012

V Senci sa cez víkend odohralo devätnáste kolo.

Senecká hokejbalová liga počas uplynulého vikendu pokračovala v základnéj časti šiestimi zápasmi v areáli v Modre. Lákadlom 19. kola boli až štyri súboje tabuľkových susedov. V úvodnom dueli si Réca poradila s Dunajskou Lužnou a v tabuľke preskočila svojho rivala o jeden bod. O triumfe v sobotňajšom šlágri v pomere 4:3, rozhodli Pavúci v úvodnej tretine tromi gólmi, "plajbojom" v závere už nepomohla ani štvorminútová hra bez brankára. V nasledujúcom stretnutnutí majstrovský Watberg deklasoval Leaders rozdielom triedy, piatimi gólmi sa zaskvel Roman Chmelík. Nedelňajší hrací deň otvorilo víťazstvo Novej Dedinky 4:0 nad Bernolákovom a šanca "predátorov" na postup do play off stále žije. Nováčik súťaže Bulls Senec stále čaká na historický prvý bod a aj tento
krát ťahal za kratší koniec, keď v derby nestačil na Skeletons. V záverečnom stretnutí devätnásteho kola na seba narazili Orly Modra a Devils Petržalka. V očakávanom šlágri v boji o druhé miesto v tabuľke Orly rozdrvili petržalskych "diablov". O víťazstve domácich rozhodla päťgólová smršť v prvej tretine a hostí odprevadili domov s potupnou prehrou 9:1.