Rozlosovanie extraligy U16


By Ján Ivančík - Posted on 22 október 2012

Prinášame vám pohľad na rozlosovanie extraligy hráčov do šestnásť rokov.

Rozlosovanie extraligy U16:







1. turnaj 7.10.2012 Bratislava - Ružinov   1. turnaj 7.10.2012 Spišská Belá
9:00 RŠK Ružinov HBK Kometa Vrútky   10:00 MŠK Spišská Belá HBK Nitrianski rytieri NR
10:00 Jokerit Juniors Pezinok JK Medokýš Martin   11:00 MŠK CVČ Worms KK ŠK 98 Pruské
11:00 HBT Slovan Bratislava HBK Kometa Vrútky   12:00 MŠK Kežmarok HBK Nitrianski rytieri NR
12:00 RŠK Ružinov JK Medokýš Martin   13:00 MŠK Spišská Belá ŠK 98 Pruské
13:00 Jokerit Juniors Pezinok HBK Kometa Vrútky   14:00 MŠK CVČ Worms KK HBK Nitrianski rytieri NR
14:00 HBT Slovan Bratislava JK Medokýš Martin   15:00 MŠK Kežmarok ŠK 98 Pruské
15:00 RŠK Ružinov Jokerit Juniors Pezinok   16:00 MŠK Spišská Belá MŠK MHbK Worms KK
16:00 Jokerit Juniors Pezinok HBT Slovan Bratislava   17:00 MŠK CVČ Worms KK MŠK Kežmarok
17:00 HBT Slovan Bratislava RŠK Ružinov   18:00 MŠK Kežmarok MŠK Spišská Belá
             
2. turnaj 18.11.2012 Spišská Belá   2. turnaj 18.11.2012 Pruské
9:00 MŠK Spišská Belá RŠK Ružinov   9:00 ŠK 98 Pruské HBK Kometa Vrútky
10:00 MŠK CVČ Worms KK Jokerit Juniors Pezinok   10:00 HBK Nitrianski rytieri NR JK Medokýš Martin
11:00 MŠK Kežmarok HBT Slovan Bratislava   12:00 HBK Nitrianski rytieri NR HBK Kometa Vrútky
12:00 MŠK CVČ Worms KK RŠK Ružinov   13:00 ŠK 98 Pruské JK Medokýš Martin
13:00 MŠK Kežmarok Jokerit Juniors Pezinok   15:00 JK Medokýš Martin HBK Kometa Vrútky
14:00 MŠK Spišská Belá HBT Slovan Bratislava   16:00 ŠK 98 Pruské HBK Nitrianski rytieri NR
15:00 MŠK Kežmarok RŠK Ružinov        
16:00 MŠK Spišská Belá Jokerit Juniors Pezinok        
17:00 MŠK CVČ Worms KK HBT Slovan Bratislava        
             
3. turnaj 9.12.2012 Bratislava - Ružinov   3. turnaj 9.12.2012 Vrútky
10:00 HBT Slovan Bratislava HBK Nitrianski rytieri NR   10:00 HBK Kometa Vrútky MŠK CVČ Worms KK
11:00 RŠK Ružinov ŠK 98 Pruské   11:00 JK Medokýš Martin MŠK Spišská Belá
12:00 Jokerit Juniors Pezinok HBK Nitrianski rytieri NR   12:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Kežmarok
13:00 HBT Slovan Bratislava ŠK 98 Pruské   13:00 JK Medokýš Martin MŠK CVČ Worms KK
14:00 RŠK Ružinov HBK Nitrianski rytieri NR   14:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Spišská Belá
15:00 Jokerit Juniors Pezinok ŠK 98 Pruské   15:00 JK Medokýš Martin MŠK Kežmarok
             
             
             
4. turnaj 24.2.2013 Vrútky   4. turnaj 24.2.2013 Pruské
9:00 HBK Kometa Vrútky RŠK Ružinov   9:00 HBK Nitrianski rytieri NR MŠK Spišská Belá
10:00 JK Medokýš Martin Jokerit Juniors Pezinok   10:00 ŠK 98 Pruské MŠK CVČ Worms KK
11:00 HBK Kometa Vrútky HBT Slovan Bratislava   11:00 HBK Nitrianski rytieri NR MŠK Kežmarok
12:00 JK Medokýš Martin RŠK Ružinov   12:00 ŠK 98 Pruské MŠK Spišská Belá
13:00 HBK Kometa Vrútky Jokerit Juniors Pezinok   13:00 HBK Nitrianski rytieri NR MŠK CVČ Worms KK
14:00 JK Medokýš Martin HBT Slovan Bratislava   14:00 ŠK 98 Pruské MŠK Kežmarok
15:00 Jokerit Juniors Pezinok RŠK Ružinov   15:00 MŠK MHbK Worms KK MŠK Spišská Belá
16:00 HBT Slovan Bratislava Jokerit Juniors Pezinok   16:00 MŠK Kežmarok MŠK CVČ Worms KK
17:00 RŠK Ružinov HBT Slovan Bratislava   17:00 MŠK Spišská Belá MŠK Kežmarok
             
5. turnaj 17.3.2013 Bratislava - Petržalka   5. turnaj 17.3.2013 Vrútky
9:00 RŠK Ružinov MŠK Spišská Belá   9:00 HBK Kometa Vrútky ŠK 98 Pruské
10:00 Jokerit Juniors Pezinok MŠK CVČ Worms KK   10:00 JK Medokýš Martin HBK Nitrianski rytieri NR
11:00 HBT Slovan Bratislava MŠK Kežmarok   12:00 HBK Kometa Vrútky HBK Nitrianski rytieri NR
12:00 RŠK Ružinov MŠK CVČ Worms KK   13:00 JK Medokýš Martin ŠK 98 Pruské
13:00 Jokerit Juniors Pezinok MŠK Kežmarok   15:00 HBK Nitrianski rytieri NR ŠK 98 Pruské
14:00 HBT Slovan Bratislava MŠK Spišská Belá   16:00 HBK Kometa Vrútky JK Medokýš Martin
15:00 RŠK Ružinov MŠK Kežmarok        
16:00 Jokerit Juniors Pezinok MŠK Spišská Belá        
17:00 HBT Slovan Bratislava MŠK CVČ Worms KK        
             
6. turnaj 21.4.2013 Nitra   6. turnaj 21.4.2013 Spišská Belá
10:00 HBK Nitrianski rytieri NR HBT Slovan Bratislava   10:00 MŠK CVČ Worms KK HBK Kometa Vrútky
11:00 ŠK 98 Pruské RŠK Ružinov   11:00 MŠK Spišská Belá JK Medokýš Martin
12:00 HBK Nitrianski rytieri NR Jokerit Juniors Pezinok   12:00 MŠK Kežmarok HBK Kometa Vrútky
13:00 ŠK 98 Pruské HBT Slovan Bratislava   13:00 MŠK CVČ Worms KK JK Medokýš Martin
14:00 HBK Nitrianski rytieri NR RŠK Ružinov   14:00 MŠK Spišská Belá HBK Kometa Vrútky
15:00 ŠK 98 Pruské Jokerit Juniors Pezinok   15:00 MŠK Kežmarok JK Medokýš Martin

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.