Reprezentácia sa bude pripravovať na turnaji troch krajín v Gajaroch


By Ján Ivančík - Posted on 21 október 2014

Celý január a február bude v Gajaroch plný hokejbalu. Pripravte sa na reprezentačné súboje, Víkend šampiónov, ale aj Flames Cup a turnaj extraligistov.

Tradičné súboje Slovenska a Česka budú pokračovať aj v roku 2015, tentoraz ale bude program ešte o čosi bohatší. V dňoch 21. a 22. februára totiž privíta gajarská Arena 71 miniturnaj troch reprezentácii, ktorý bude previerkou pre národné tímy pred blížiacim sa svetovým šampionátom.

V Gajaroch sa predstavia výbery Slovenska, Česka a Švajčiarska. Na každého účastníka teda čakajú dve stretnutia. Exkluzívnym mediálnym partnerom podujatia je TOPhbl.sk.

Zima v Gajaroch bude ale ešte omnoho hokejbalovejšia. Všetko sa začne už v januári, keď počas víkendu 17. a 18. januára 2015 otvorí aréna svoje brány po prvý raz, aby privítala účastníkov tretieho Flames Cupu. Už o týždeň neskôr (24. a 25. januára) je na programe Víkend hokejbalových šampiónov, ktorý bol presunutý na tento termín z pôvodného letného dátumu. Sedem prihlásených tímov augustový termín má účasť na podujatí istú, prihlasovanie pre zvyšné mužstvá spĺňajúce kritériá účasti bude otvorené už čoskoro. Viac informácii nájdete v najbližších dňoch na TOPhbl.sk alebo prostredníctvom e-mailu na redakcia@tophbl.sk a stanislav.libo@gmail.com.

Počas posledného januárového víkendu bude v Gajaroch školenie rozhodcov, februárový program otvorí cez víkend 7. a 8. prvý novoročný extraligový turnaj U12. Tri týždne pred štartom extraligy, teda 14.-15. februára zavítajú do Gajár extraligisti na turnaj, ktorý je vyčlenený pre nich a ich sparing-partnerov v príprave na jarnú časť. Hneď v zápätí (21.-22. február) zaplavia Arenu 71 reprezentanti z už spomínaných troch krajín.

„Zima prináša pauzu od hokejbalu, to ale u nás neplatí. Myslím si, že program je nabitý až na prasknutie a diváci v Gajaroch budú mať možnosť vidieť naozaj širokú škálu turnajov. Od mládežníckych, cez elitu našich regiónov až po reprezentácie. Naozaj sa je na čo tešiť,“ hovorí manažér gajarského hokejbalu Stanislav Libo.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.