Prešovskí brankári trénovali pod vedením Rudolfa Jurčenka


By joziva - Posted on 11 február 2016

„Sme veľmi radi, že pán Jurčenka neodmietol našu prosbu a bol ochotný medzi nás zavítať," vraví Peter Kochan, organizátor ligy v Prešove. 

Prešovská hokejbalová liga bude v jarnej časti pokračovať až 2. apríla, no to neznamená, že sa na prešovskom hokejbalovom ihrisku nič nedeje. Práve naopak, organizátorom súťaže sa podarilo pripraviť výnimočný minikemp pod vedením bývalého vynikajúceho brankára a neskôr ešte lepšieho trénera Rudolfa Jurčenka.

„Sme veľmi radi, že pán Jurčenka neodmietol našu prosbu a bol ochotný medzi nás zavítať. Podarilo sa nám tak pripraviť minikemp pre brankárov a chalani sa mali od hokejového majstra čo učiť. Už teraz sa naši brankári tešia na Ďalšie stretnutie s ním,“ znejú slová Petra Kochana, organizátora 3b hokejbalovej ligy v Prešove.

Rudolf Jurčenko je bývalý výborný brankár Prešova, Košíc i Popradu. Následne sa s vervou pustil do trénerského remesla, kde sa špecializuje na brankárov a za sebou má bohaté skúsenosti v bratislavskom Slovane, ale aj na lavičke hokejovej reprezentácie do dvadsať rokov ako asistent Ernesta Bokroša.

foto: PK

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (6 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.