Posledné tri miestenky na tohtoročný Víkend hokejbalových šampiónov!


By TOPhbl.sk - Posted on 11 máj 2018

Spoznali sme oficiálny plagát nového ročníka Víkendu hokejbalových šampiónov.

Ako je známe, Víkend hokejbalových šampiónov, čiže boj o titul kráľa regionálnych líg sa tento rok po prvý raz sťahuje z Gajár. Druhým stánkom, ktorý privíta tento prestížny boj regionálnych majstrov je žilinská hala na Bôriku, a to počas víkendu 18. a 19. augusta 2018.

Napriek presunu zo zimného termínu na letný sa zdá, že každoročne kvalitne obsadený boj o titul kráľa slovenských šampiónov na svojom lesku nestratí. Do boja sa totiž prihlásilo viacero tímu zvučných mien a k dispozícii tak zostávajú už iba posledné tri miestenky. Aj o tie prejavilo záujem viacero mužstiev, preto organizátori odporúčajú podať prihlášku čo najskôr.

„Sme veľmi radi, že aj tento rok sa pri organizácii môžeme spoľahnúť na našich partnerov, medzi ktorých patrí najmä spoločnosť Bison Sportswear. Tento náš dlhoročný a mimoriadne osvedčený partner je s nami už od začiatku turnaja, a jeho podporu pocítia účastníci opäť aj na šiestom ročníku Víkendu hokejbalových šampiónov. Taktiež sa tešíme na spoluprácu s Tomášom Urbaníkom a Kysuckou hokejbalovou úniou, či ďalšími novými sponzormi a mediálnymi partnermi,“ konštatuje jeden z organizátorov turnaja zo združenie ŠOK – Šport Osveta Ján Ivančík.

Medzi prihlásenými tímami nechýba posledný víťaz Víkendu šampiónov a majster ZHbL, majster, či vicemajster žilinskej ligy, šampión a vicemajster zo Zvolena, ale aj zástupcovia Nitry, Liptova, či po prvý raz i bojovníci zo Zlatých Moraviec.

Bližšie informácie, vrátane možností podania prihlášky nájdete v nasledujúcom článku.

Organizátori zverejnili už aj oficiálny plagát šiesteho pokračovania Víkendu hokejbalových šampiónov:

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.