Posledné kolo začne o jednej, okrem šlágra sa bude bojovať takmer o každú priečku, alebo to najlepšie na záver


By Ján Ivančík - Posted on 20 november 2009

Posledné kolo prinesie množstvo odpovedí. Okrem dlhoočakávaného rozlúštenia otázky nového majstra sa dozvieme i to, kto bude stáť na stupni víťazov ako tretí. Raffales v tvrdom boji s Vlkmi, resp. Adler s ARC zas dokreslia pozície na piatom a šiestom mieste. Ak Tigri prekvapia, môžu ešte skončiť štrnásti. Porazia Esá? Prinášame Vám preview záverečného kola.

Stretnutie kola: Lipa Team - Devils

Čierny kôň: Vlci

Divácky najzaujímavejší zápas:  Lipa Team - Devils

Najjednoznačnejšie stretnutie: HVTT Čermáň - Revco Jokerit

Stretnutie, ktoré by mohlo prekvapiť:
HK 99 Raffales - Vlci

12:00 ZÁMSKI RANGERS Capitals vyhrajú kontumačne CAPITALS

Zámski Rangers sa odhlásili zo súťaže.

13:00 SV GORAZD TIP: Coyotes TEAM COYOTES

Gorazd zažíva v poslednej dobe iba samé prehry. Séria nešťastí sa nezastavila na Esách, ba ani na Capitals. Podarí sa konečne Sv. bodovať? Udržia si "kojoti" štrnástu priečku? Odpoveď prinesie otvárací duel o jednej.

14:00 LIPA TEAM TIP: Lipa DEVILS

Zápas na ktorý sa čakalo celý rok. Lipe stačí remíza, Devils musia bodovať naplno. Kto bude nový majster ukáže šláger kola roka i celej súťaže už o druhej.

15:00 ESÁ TIP: Esá TIGRI

Tigrom v poslednej dobe vychádzali zápasy až na jeden detail. Vždy prehrali. Napriek tomu ich výkonnosť šla hore a vedeli potrápiť dokonca i veľkých favoritov. Beznádejne najhorší klub prvej ligy však utrpel mimoriadne krutú prehru s Adlerom. Esám zas víťaznú šnúru prekazila Lipa. Napriek tomu sa aj vďaka kontumáciám v neprospech Suomi posunuli až na desiatu priečku.

16:00 HBK ADLER NITRA TIP: Adler ARC KNIGHTS

"Orli" si na záver nachystali výbornú formu. Ukradli bod Devilsu, Tigrov rozdrvili na prach. Teraz ich čaká nováčik. Ten na jar začiatku jesene ukazoval neuveriteľné výkony, no tie ku koncu ročníka pohasli. Práve preto je teraz Adler našim favoritom.

17:00 BELASÍ TIP: Suomi SUOMI CHRENOVÁ

Je to skutočne náhoda alebo si žreb zámerne vybral na záver roka tak vyrovnané duely s takou cenou? Tak, či onak ani o piatej sa diváci nebudú nudiť. O skvelý hokejbal sa postarajú Suomi verzus Belasí. Pôjde o dramatický duel, kto z neho výde ako víťaz? Bude to Chrenová a jej útočný, no v defenzíve pokrivkávajúci systém? Alebo vyvážená taktika Belasých?

18:00 HVTT ČERMÁŇ TIP: Revco REVCO JOKERIT

Predposledný zápas posledného kola prinesie priamu konfrontáciu o tretie miesto. Bývalý líder tabuľky a ašpirant na titul HVTT, zdá sa koniec sezóny vypustil. Naposledy prišla prehra so Suomi, predtým remíza s ARC. Pochybujeme teda, že nepríde i prehra s Revcom, ktoré je na tom výkonnostne asi najlepšie z celého roka.

19:00 HK 99 RAFFALES TIP: Vlci VLCI

Aj v poslednom stretnutí tejto sezóny o niečo pôjde. Vlci sa budú biť o jedenástu priečku, Raffales o piatu. Tak to zariadili penalizácie. Žreb vybral dôstojnú rozlúčku s ročníkom. Bude sa na čo pozerať.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
10 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.