Podľa Gajdošovej rozhodne jeden gól


By Michal Runák - Posted on 22 jún 2011

Slovenky dnes večer čaká derby zápas proti Češkám o postup do finále.

Po zámorskom derby Kanady s USA, v ktorom si reprezentantky javorových listov vybojovali účasť vo finále, čaká halu A ďaľšie. Tentokrát sa stretnú naše hokejbalistky s reprezentáciou Česka. O dôležitosti zápasu svedčia aj slová Márie Gajdošovej:

"Týmto zápasom pre nás prakticky začína turnaj. Češky sú veľmi silné, nečaká nás nič ľahké. Majú behavé hráčky a hrajú aj dosť do tela Čaká nás doposiaľ najťažší zápas na turnaji.Bude to veľmi vyrovnané a rozhodnúť môže jediný gól."

Je teda jasné, že rozhodovať budú malličkosti.

"Obe reprezentácie sa dobre poznajú, máme Češky prečítané rovnako ako ony nás. Musíme byť trpezlivé a nemôžme sa dať vyprovokovať. Rátame s tým, že si dnes viac zabeháme, nakoľko v doterajších zápasoch to bola iba prechádzka ružovým sadom."

Zápas sa začína o 20:30, to znamená tesne po skončení súboja našich mužov proti USA. Je teda pravdepodobné, že sa do haly nahrnie pekná návšteva.

"Boli by sme veľmi radi, keby prišlo čo najviac ľudí, veľmi nám to pomáha. Verím že prídu a vytvoria nám také prostredie, že budú našim šiestym hráčom," vyslovila svoju túžbu Gajdošová, ktorá na turnaji strelila dva góly. Veríme, že dnes večer pridá ďaľší.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.