Podľa Celarovej je poraziť Kanadu niečo výnimočné


By Michal Runák - Posted on 24 jún 2011

"Našou úlohou bolo kaziť Kanaďankám hru," vraví Celarová.

Počas osláv titulu majsteriek sveta sme si z tohto klbka šťastia vytiahli jednu z našich najskúsenejších hráčok. Nikoleta Celarová žiarila šťastím rovnako ako jej spoluhráčky. Na dievčatách bola vidieť veľká únava, spolu s ňou však aj opadnutie balvana, ktorý so sebou niesli pred stretnutím Veľmi chceli vyhrať, čo sa nakoniec podarilo. Zápas to však bol veľmi ťažký:

"Nebolo nás treba motivovať, chceli sme veľmi vyhrať. Kanada je hokejová a hokejbalová krajina, už len toto nás motivovalo," vysvetlila Nikoleta. Taktiku mali hráčky ušitú podľa potreby:

"Našou úlohou bolo kaziť Kanaďankám hru, verili sme že nejaký gólik dáme. Stalo sa. bolo veľmi dôležité že sme vládali s nimi behať, uznávam, že technicky boli lepšie vybavené ako my," uznala športovo silu súpera Nikoleta. V repríze finále z Plzne však mali Kanaďanky iný tím ako vtedy:

"Ja som v Plzni nebola, ale baby vraveli, že v Čechách mali kvalitnejší výber ako tu, hráčky ktoré sú tu sú o niečo staršie."

Po olympiáde vo Vancouveri sa niektorým dievčatám splnil ďaľší sen. Platí to aj v prípade Celarovej:

"Olympiáda je olympiáda. Napriek tomu ako sme skončili je to pre mňa naj. Avšak toto je najväčší hokejbalový úspech aký sa môže dosiahnuť," dodala rozradostená majsterka sveta.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.7 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
6 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.