Országh Cup: Je rozhodnuté o víťazoch všetkých skupín, priamy boj o čelo medzi Popradom a SR "23"


By TOPhbl.sk - Posted on 07 jún 2019

Najväčší hokejbalový turnaj v Európe sa rozbieha súbojmi v základnej časti. Sledujte spolu s nami priebeh Országh Cup-u 2019.

Banskobystrický Országh Cup sa koná po desiaty raz, a to za účasti osemnástich tímov. Sledujte jeho priebeh spolu s nami.

Priebežne aktualizované výsledky Országh Cup-u 2019:

Plán zápasov:
Čas zápasu Domáci Hostia Kolo Stav
08.06.2019 08:00 Revelza Žiar n/Hronom 3 : 0 Kremnica Wolves Skupina D
08.06.2019 08:35 Funky Monkeys L.Mikuláš 1 : 1 Slovensko U23 Skupina B
08.06.2019 08:35 hokejovysvet.sk 1 : 8 Pro Auto BB Skupina C
08.06.2019 09:10 Sharks Zvolen 3 : 2 ŠK Bukovinka Zvolen Skupina A
08.06.2019 09:10 Čertovo kolo Zvolen 1 : 1 Brazzers Dubnica Skupina A
08.06.2019 09:45 Victory Investments BB 1 : 1 Wolves Holíč Skupina B
08.06.2019 09:45 Orange Stars 2 : 2 Kremnica Wolves Skupina D
08.06.2019 10:20 The Red Rats Kežmarok 2 : 3 hokejovysvet.sk Skupina C
08.06.2019 10:20 Aqualand Predators Poprad 5 : 1 Funky Monkeys L.Mikuláš Skupina B
08.06.2019 10:55 Sharks Zvolen 1 : 3 Čertovo kolo Zvolen Skupina A
08.06.2019 10:55 HBK Adler Trebišov 1 : 2 Revelza Žiar n/Hronom Skupina D
08.06.2019 11:30 Victory Investments BB 0 : 3 Slovensko U23 Skupina B
08.06.2019 11:30 Spišská Nová Ves 1 : 3 ŠK Bukovinka Zvolen Skupina A
08.06.2019 12:05 Funky Monkeys L.Mikuláš 0 : 3 Wolves Holíč Skupina B
08.06.2019 12:05 Victors Podbrezová 2 : 2 The Red Rats Kežmarok Skupina C
08.06.2019 12:40 HBK Adler Trebišov 1 : 0 Kremnica Wolves Skupina D
08.06.2019 12:40 Brazzers Dubnica 2 : 3 Sharks Zvolen Skupina A
08.06.2019 13:15 Revelza Žiar n/Hronom 7 : 0 Orange Stars Skupina D
08.06.2019 13:15 ŠK Bukovinka Zvolen 3 : 0 Čertovo kolo Zvolen Skupina A
08.06.2019 13:50 hokejovysvet.sk 0 : 4 Victors Podbrezová Skupina C
08.06.2019 13:50 Wolves Holíč 1 : 8 Aqualand Predators Poprad Skupina B
08.06.2019 14:25 Pro Auto BB 3 : 0 The Red Rats Kežmarok Skupina C
08.06.2019 14:25 Victory Investments BB 0 : 1 Funky Monkeys L.Mikuláš Skupina B
08.06.2019 15:00 Sharks Zvolen 4 : 1 Spišská Nová Ves Skupina A
08.06.2019 15:35 Brazzers Dubnica 3 : 0 ŠK Bukovinka Zvolen Skupina A
08.06.2019 17:15 Orange Stars 1 : 4 HBK Adler Trebišov Skupina D
08.06.2019 17:50 Čertovo kolo Zvolen 0 : 3 Spišská Nová Ves Skupina A
08.06.2019 18:25 Aqualand Predators Poprad 0 : 0 (0:0,0:0,0:0) Victory Investments BB Skupina B
08.06.2019 19:00 Slovensko U23 3 : 1 Wolves Holíč Skupina B
08.06.2019 19:35 Victors Podbrezová 3 : 5 Pro Auto BB Skupina C
08.06.2019 20:10 Brazzers Dubnica 0 : 0 (0:0,0:0,0:0) Spišská Nová Ves Skupina A
08.06.2019 20:45 Aqualand Predators Poprad 1 : 1 Slovensko U23 Skupina B
09.06.2019 08:30 Spišská Nová Ves 2 : 0 Kremnica Wolves 1. predkolo
09.06.2019 09:10 Funky Monkeys L.Mikuláš 4 : 0 hokejovysvet.sk 1. predkolo
09.06.2019 09:50 HBK Adler Trebišov 4 : 1 Wolves Holíč 2. predkolo
09.06.2019 10:30 Victors Podbrezová 0 : 1 SN ŠK Bukovinka Zvolen 2. predkolo
09.06.2019 11:10 Slovensko U23 0 : 1 SN Spišská Nová Ves 2. predkolo
09.06.2019 11:50 Brazzers Dubnica 5 : 0 Funky Monkeys L.Mikuláš 2. predkolo
09.06.2019 12:30 Sharks Zvolen 2 : 1 SN HBK Adler Trebišov Štvrťfinále
09.06.2019 13:10 Aqualand Predators Poprad 2 : 1 SN ŠK Bukovinka Zvolen Štvrťfinále
09.06.2019 13:50 Pro Auto BB 0 : 5 Spišská Nová Ves Štvrťfinále
09.06.2019 14:30 Revelza Žiar n/Hronom 0 : 3 Brazzers Dubnica Štvrťfinále
09.06.2019 15:10 Sharks Zvolen 2 : 1 Aqualand Predators Poprad Semifinále
09.06.2019 15:50 Spišská Nová Ves 2 : 1 Brazzers Dubnica Semifinále
09.06.2019 16:35 Aqualand Predators Poprad 0 : 1 SN Brazzers Dubnica O 3. miesto
09.06.2019 17:00 Sharks Zvolen 1 : 0 Spišská Nová Ves Finále
Tabuľka Skupina A
#KlubZVRPskóre+/-B%forma
1.Sharks Zvolen430111 : 83675
2.ŠK Bukovinka Zvolen42028 : 71450
3.Brazzers Dubnica41216 : 42450
4.Spišská Nová Ves41125 : 7-2338
5.Čertovo kolo Zvolen41124 : 8-4338
Tabuľka Skupina B
#KlubZVRPskóre+/-B%forma
1.Aqualand Predators Poprad422014 : 311675
2.Slovensko U2342208 : 35675
3.Funky Monkeys L.Mikuláš41123 : 9-6338
4.Wolves Holíč41126 : 12-6338
5.Victory Investments BB40221 : 5-4225
Tabuľka Skupina C
#KlubZVRPskóre+/-B%forma
1.Pro Auto BB330016 : 4126100
2.Victors Podbrezová31119 : 72350
3.hokejovysvet.sk31024 : 14-10233
4.The Red Rats Kežmarok30124 : 8-4117
Tabuľka Skupina D
#KlubZVRPskóre+/-B%forma
1.Revelza Žiar n/Hronom330012 : 1116100
2.HBK Adler Trebišov32016 : 33467
3.Kremnica Wolves30122 : 6-4117
4.Orange Stars30123 : 13-10117
Štatistiky hráčov
menoklubZGABPIMPPGPPASHGSHAGWG

 

V spolupráci s extraligovým tímom z Považskej Bystrice organizátori turnaja prinášajú aj live prenos:

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
9 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.