Országh Cup sa prebojoval aj na televízne obrazovky, chýbať nebudú majstri sveta


By Ján Ivančík - Posted on 13 jún 2017

Na najväčšom slovenskom hokejbalovom turnaji nebudú chýbať ani novopečení majstri sveta.

Čo do počtu tímov najväčší hokejbalový turnaj na Slovensku, ale aj v okolí už netrpezlivo čaká na svoje ôsme úvodné buly. Országh Cup v Banskej Bystrici opäť privíta elitu z celého Slovenska a ako je známe, tento rok sa bude hrať počas troch dní.

Organizátori pripravili pre dvadsaťštyri účastníkov a všetkých divákov mnoho zaujímavostí a sprievodného programu. Ako býva dobrým zvykom, v Banskej Bystrici to nie je iba o športe, ale aj o kultúrnom programe. Chýbať preto nebude živá hudba (v sobotu od 17:00 pripraví náladu zoskupenie ľudovej hudby Hron, zábava bude pokračovať až do 24:00), ale ani dobré jedlo, vrátane chytného gulášu.

Každoročne do hľadiska banskobystrického zimného štadióna prichádzajú diváci aj kvôli známym hokejovým menám, ktoré tu môžu stretnúť. Inak to nebude ani v roku 2017, kedy pod Urpín pricestujú hráči ako Záborský, Godla, Brejčák, Ťavoda, Polc, Škovira, Súkeľ a mnohí ďalší. Okrem nich však diváci budú v akcii vidieť aj mnohých hokejbalových majstrov sveta, ktorí sa iba týždeň pred konaním turnaja vrátili zo zlatého ťaženia v Pardubiciach.

Herný program je poriadne nabitý a začína sa už v piatok o 17:45. Turnaj otvorí súboj Victors Podbrezová s Watbergom Senec. Už o deň neskôr - v sobotu sa začne aj vyraďovacia fáza, pričom nového víťaza Országh Cup-u spoznáme v nedeľu o 19:30

Podujatie, ktoré je pomenované podľa Vladimíra Országha, bývalého vynikajúceho hokejistu, hráča NHL a dnes trénera, si nenechá ujsť ani garant kvality. Országh každoročne odovzdáva ceny pre víťazov a inak by to nemalo byť ani tento rok.

Zaujímavosťou nadchádzajúceho ročníka je aj spolupráca organizátorov s televíziou 213. Najzaujímavejšie momenty preto fanúšikovia hokejbalu nájdu aj na televíznych obrazovkách.

Tri dni, dvadsaťštyri tímov, známe osobnosti, skvelý hokejbal, sprievodný program, mnoho zábavy a skvelé jedlo. Čo viac potrebujete ako pozvánku na najväčší hokejbalový turnaj na Slovensku?

Všetko podstatné nájdete počas celého turnaja, samozrejme, na TOPhbl.sk. Na webe dlhoročného mediálneho partnera podujatia.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.