Organizátori Országh Cupu majú netradičnú výzvu pre top extraligistov!


By Ján Ivančík - Posted on 03 máj 2019

Organizátori Országh Cupu tvrdia, že Sharks Zvolen sú najlepšie mužstvo na Slovensku. Pokiaľ niektorý extraligista nesúhlasí, má sa zapojiť do boja.

Organizátori Országh Cup-u prikročili k veľmi netradičnému kroku, u nás prakticky nevídanému! Nakoľko už niekoľko rokov deklarujú, že majú eminentný záujem na tom, aby sa podujatia zúčastnil popredný extraligový klub, prikročili tento raz dokonca k výzve.

„Vyzývame ktoréhokoľvek zo semifinalistov extraligy seniorov, aby sa zúčastnili Országh Cup-u a dokázali na ňom svoju kvalitu. Máme totiž za to, že Sharks Zvolen, ktorí rok čo rok valcujú turnaj, sú najkvalitnejším mužstvom na Slovensku a poradili by si aj s najlepšími extraligovými mančaftami,“ znie odkaz hlavného organizátora Martina Cabana pre Skalicu, Martin, P. Bystricu, či Vrútky.

Organizátori to s výzvou myslia naozaj vážne, čo potvrdzujú aj nasledovné slová: „Ktorýkoľvek z vyššie uvedených tímov, ktorý sa prihlási na turnaj, nebude musieť  platiť štartovné. Uhradíme ho za neho my,“ vyzýva Caban.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
12 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.