Oravec: Neuveriteľné, čo táto banda dokázala


By Anonymný - Posted on 16 jún 2017

"Najkrajší pocit na svete, ktorý sa nedá opísať," raduje sa Boris Oravec.

Či už v play-off extraligy seniorov, alebo na svetovom šampionáte. Boris Oravec patrí k hráčom, ktorých na ihrisku neprehliadnete. Je to preto, lebo tréningom a hokejbalu vôbec venuje obrovské množstvo času. Dnes hovorí, že sa to všetko veľmi oplatilo.

„Byť majstrom sveta je úžasný pocit. Najkrajší na svete. Desať rokov driny a odriekania sa človeku v jednej sekunde naplno vráti. Nedá sa to popísať slovami,“ vraví kežmarský rýchlik pre TOPhbl.sk.

Zlatý hetrik môže východniarov tešiť o to viac, že v reprezentačnom drese sa ich zišlo až sedem. To je mimoriadne obdivuhodné číslo.

„Tím, ktorý sa tu zišiel bola jedna neuveriteľná banda a je neskutočné, čo dokázala. Vôbec sme nehľadeli na to, kto odkiaľ je. Bojovali sme za Slovensko ako tím. Stále sme verili, že môžeme dosiahnuť úspech a že zvíťazíme. Ukázali sme, že keď má tím toho správneho ducha, bojuje jeden za druhého a hrá so srdcom, dá sa všetko,“ teší sa Oravec.

Po takomto svetovom šampionáte azda ani nemôže byť pochýb o tom, či je titul v správnych rukách.

„Dúfam, že je to tak. Porazili sme každého. Hovorí sa, že dvakrát toho istého súpera na jednom turnaji neporazíš. Nám sa to s Kanadou podarilo. Ako hovorím, za všetkým je skvelá partia, ale aj potrebný kus šťastia,“ priznáva Boris Oravec.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (4 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
9 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.