OHL Lopašov: Chropov po štvrtom kole na čele

Prinášame vám výsledkový servis stretnutí tretieho a štvrtého kola OHL Lopašov.

Výsledky tretieho kola OHL Lopašov:

Natabak Vieska - Koválovec 10:7
Procházka P. 6x, Štefka J. 2x, Mikula Joz., Volek M. - Mitter P., Vanek F., Medňanský P., Puškár T., Švec L., Otrubčák R.

V úvodnom zápase 3.kola sa nekonalo prekvapenie. Vieska prakticky celý zápas viedla keď hráči Koválovca nedokázali ustrážiť strelca Viesky Petra Procházku ktorí im nasúkal 6 gólov. Snaživý Koválovec dokázal skórovať 7 krát a po sympatickom výkone síce prehral ale zanechal dobrí dojem.

Chropov - Častkov 12:6.
Božek P. 6x, Volek R. 3x, Bolebruch P., Zaňát R., Vávra V. = Krumpál M. 4x,
Miča J., Mareček R.

Favorizovaný Chropov nenechal nič na náhodu a zvíťazil aj vo svojom 3. zápase keď v mikrosúboji spolužiakov Chropovského kanoniera Patrika Božka a Častkovského brankára Patrika Pappa kraľoval prvý menovaný keď sa z gólu tešil 6x. Strelecky sa darilo aj Častkovskej posile Krumpálovi ktorí sa presadil 4 gólmi. Mužstvo Chropova bolo lepšie a ich víťazstvo bolo zaslúžené.

Barca Lopašov - Oreské 6:5
Formánek P. 3x, Šimek R., Valúch R., Perička P. = Hrbatý L. 2x, Mikúš V.,
Vanek E., Cingel M.

Najzaujímavejší zápas hracieho dna priniesol súboj "susedov". Barca začala 1. tretinu vo veľkom štýle a keďže Oreská obrana bola ešte na predzápasovej rozcvičke viedla domáca Barca 5:0. V druhej tretine Oreské hru vyrovnalo a vypracovalo si viacero čistých šancí ktoré zlikvidoval domáci brankár.V tretej tretine sa začala stíhacia jazda Oreského keď sa jej hráči presadzovali najmä v presilovkách. Oreské znížilo na 5:4 a domáci boli v hernej kríze.Na 6:4 zvýšil Peter Formánek 3 gólom v zápase. 5 minút pred koncom prišlo vylúčenie domáceho hráča keď si neudržal nervy na uzde hráč Barce a Oreské dostalo výhodu 5 minútovej presilovky. Okamžite znížilo na 6:5 ale po skvelých zákrokoch brankára Barce a futbalového spoluhráča Orešanov Andreja Baláža udržala Barca zo šťastím tesný výsledok.

Rybky - Popudinské Močidlany 10:7
Kalamenovič P. 4x, Petrúfka Mar. 3x, Križánek P. 2x, Vajglan P. = Šimek F. 3x,
Kudláč R. 2x, Tyrschel M., Surový J.

Rybky celý zápas viedli a snaživé Popudinské Močidlany znižovali. Hlavný rozdiel v zápase bolo v efektivite využívania gólových šancí. Keď svoj deň nemal brankár Popudinských Močdilan.

Rybky - Mona Radošovce 5:12
Petrúfka Mar. 2x, Šraga P., Petrúfka Mir., Kalamenovič P. = Mihálik M. 3x,
Polák L. 2x, Madák O. 2x, Madák A. 2x, Mihálik P., Pollák S., Ivánek J.

V repríze minuloročného zápasu o 3. miesto tento krát ťahali Rybky za kratší koniec keď im Mona nedala šancu a zvíťazila jednoznačne.
Mužstvo Rybiek nepodržal brankár a nezabralo ich strelecké duo Kalamenovič s Križánkom. Rybky mali po zápase ťažké srdce na rozhodcu čo však objektívne nebola hlavná príčina ich prehry. Mona predlžuje svoju víťaznú sériu a zostáva spolu s Chropovom bez straty bodu.

Častkov - Natabak Vieska 2:10
Mareček P., Jakub D. = Rampáček M. 3x, Mikula Jur. 2x, Volek M., Prokeš Z.,
Štefka J., Procházka P., Sloboda L.

Jednoznačná záležitosť zlepšujúcej sa Viesky. V zápase sa hetrikom predstavil hráč extraligovej Skalice Milan Papp Rampáček nová posila Viesky. Keď sa dokázali hráči Častkova dostať do šancí stroskotali na brankárovi Viesky. Víťazstvo Viesky mohlo byť výraznejšie keď Častkov viac krát podržal brankár.

Oreské - Cropov 6 : 8
Štepanovský M. 3x, Kralovič L., Vanek E., Kralovič O. = Božek P. 3x,
Bolebruch P. 2x, Orth O., Špaček P., Zaňát R.

Rozbehnutý Chropov nedokázalo zastaviť ani Oreské a kraľuje po 4 kole tabuľke OHL.
Oreské utŕžilo 3 prehru v rade keď v prvom kole prevalcovalo vysoko Rybky. Chropov vedený útočným dvojzáprahom Bolebruch - Božek zvíťazilo zaslúžene a potvrdzuje vysoké ambície mužstva.

Popudinské Močidlany - Koválovec 5:9
Šteflík I. 2x, Šimek F. 2x, Vaculka J. = Perička T. 4x, Medňanský P. 2x, Petri D.,
Vanek F., Ilčík J.

V zápase dvoch mužstiev ktoré doteraz nebodovali zabralo mužstvo Koválovca. Keď sa v drese Koválovca strelecky darilo lopašovskému legionárovi Tomášovi Peričkovi. Na konci tabuľky zostáva mužstvo Popudinských Močidlian ktoré má však k dobru jeden zápas.