OHL: Černek bol víťaznou zbraňou Častkova

By Peter Perička - Posted on 02 december 2013

Lopašovská súťaž mala cez víkend na programe siedme kolo. V spolupráci s Petrom Peričkom vám prinášame viac informácií.

V Nedeľu 1.12.13 pokračovala OHL siedmim kolom. Chropov podľahol kombinačne hrajúcemu Ćastkovu, ktorému poltucet gólov zariadil Černek. Častkov takto upevňuje svoju prvú pozíciu v tabuľke a po prehre Barce jej odskočil už na päť bodov.

Oreské sa zodpovedne pripravilo na Barcu, po prvej tretine už bolo 6:0. Barci sa nedarilo v koncovke, čo súper s radosťou pretavil na body. Mona potrebovala bodovať ako soľ, v zápase s Koválovcom totiž šlo o veľa. Po úvdných tretinách prehrávala, ale napokon to dotiahla aspoň na remízu. V samostatných nájazdoch mal viac šťastia Koválovec. Ravens pustil perie s Vieskou, za ktorú vynikol brankár Drgoń.

Strelec kola: Černek M. - 6 gólov

7. kolo OHL  nedeľa 1.12.2013

Chropov   9 : 12  HK Častkov
Góly: Božek P. 3x, Šimek F. 2x, Orth O. 2x, Pavelka B., Vávra V. - Černek M. 6x, Štefek J. 3x, Strýček T. 2x, Miča J.

HbK Oreské 9: 5  Barca Lopašov
Korčák R. 4x, Hrbatý L. 2x, Štefka J. 2x, Vanek E. - Valúch R. 2x, Macháček V., Galbavý P., Tokoš M.

Mona Radošovce  7: 8sn HbK Koválovec
Góly: Smetana R. 3x, Ivánek J., Mihálik M., Madák O., Rajčák T. - Mokrohájsky M. 2x, Kalka M. 2x, Puškár T., Otrubčák R., Regásek S., Hertl P.

Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Hertl P.

Ravens Lopašov 2: 6 Natabak Vieska
Góly: Perička P., Perička T. - Volek M. 3x, Kudláč P., Mikula joz., Prokeš Z.