N.Zámky: V derby úspech Hrobárov

By TOPhbl.sk - Posted on 14 október 2012

V nedeľu 14.10.2012 sa za občasného dažďa odohrali tri zápasy 6. kola Novozámockej hokejbalovej ligy.

V prvom súboji sa stretli  N.Vlci – Z.Panáci . Panáci podcenili svojho súpera  a podali výkon nehodný majstra posledných ročníkov. Vlci nevyužili ponúknutú šancu aj keď snahu poraziť súpera im uprieť nemožno , no v konečnom dôsledku im to na víťazstvo nestačilo. V druhom zápase sa stretol momentálne najlepší tím ligy Guerillas s hráčmí D.Bánov . Gerilky rozhodli už v prvej tretine, keď ju vyhrali jasne  4: 0 a nepustili Bánoovčanov k vážnejšej šanci. Ďalšie tretiny boli už vyrovnanejšie, keď si už zachytal aj brankár Guerillas D.Dobročáni a vytiahol zopár skvelých zákrokov. Hráči Guerillas si pohodlne strážili svoj náskok  a zaslúžene zvíťazili. V poslednom zápase dňa si zmerali sily dve herne vyrovnané mužstvá Slza – Hrobári . Hráči Slzy však nemali svoj deň, keď nedokázali skórovať ani vo vyložených šanciach a prekonať brankára P.Poništa a Hrobári si pripísali ďalšie víťazstvo.