Nový extraligový ročník pozná svoje rozlosovanie, súťaž sa rozbehne v prvý septembrový deň


By Ján Ivančík - Posted on 10 august 2018

Extraligová sezóna sa začne 1. septembra, nastúpi v nej opäť dvanásť mužstiev.

Extraliga seniorov sa po ročnom experimente vracia k modelu s dvanástimi účastníkmi. Ako je známe, oproti minulému roku sa naša najvyššia súťaž zúži o Košice a Diakovú, ktoré si dávajú minimálne ročnú pauzu.

Známe je tiež už aj rozlosovanie. V prvom kole sa majster z Vrútok stretne s Třincom, ktorý si udržal extraligovú príslušnosť, a tak aj v druhej sezóne bude v slovenskej najvyššej súťaži pôsobiť zahraničný účastník. Martin vyzve Nitru, Jokerit sa popasuje so Skalicou, LG Bratislava čaká hneď na úvod šláger proti Ružinovu, Svidník si zmeria sily s víťazom základnej časti posledného ročníka z Považskej Bystrice a Kežmarok skríži hokejky s Pruským.

Posledné kolo základnej časti sa začína s jednotným štartom o 13:00. Play-off je na programe od 6. apríla 2019, pričom posledný zápas sezóny sa pri najdlhšom variante odohrá 1. júna 2019. Rozlosovanie bolo prispôsobené svetovému šampionátu seniorov, ktorý sa v roku 2019 bude konať v Košiciach.

Rozlosovanie súťažného ročníka 2018/2019 slovenskej hokejbalovej extraligy:

I.kolo 8.9.2018  
13:00 HBK Kometa Vrútky HBK Nitrianski Rytieri Nitra
11:00 ŠKB Martin HBC Enviform Třinec
11:00 Leaders Ružinov Jokerit Petržalka
13:00 HBK HOKEJMARKET SI LG AB hokej Bratislava
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica MŠK Kežmarok
13:00 ŠK 98 Pruské HBK Lion Svidník
     
II.kolo 15.9.2018  
13:00 HBC Enviform Třinec HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra ŠKB Martin
10:30 Jokerit Petržalka HBK HOKEJMARKET SI
14:00 LG AB hokej Bratislava Leaders Ružinov
13:00 HBK Lion Svidník HBK PROTEF Pov.Bystrica
13:00 MŠK Kežmarok ŠK 98 Pruské
     
III.kolo 22.9.2018  
13:00 HBK HOKEJMARKET SI HBK Nitrianski Rytieri Nitra
11:00 Leaders Ružinov HBC Enviform Třinec
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica Jokerit Petržalka
13:00 ŠK 98 Pruské LG AB hokej Bratislava
13:00 HBK Kometa Vrútky MŠK Kežmarok
11:00 ŠKB Martin HBK Lion Svidník
     
IV.kolo 29.9.2018  
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK PROTEF Pov.Bystrica
10:30 Jokerit Petržalka ŠK 98 Pruské
13:00 HBC Enviform Třinec HBK HOKEJMARKET SI
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra Leaders Ružinov
13:00 HBK Lion Svidník HBK Kometa Vrútky
13:00 MŠK Kežmarok ŠKB Martin
     
V.kolo 6.10.2018  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK PROTEF Pov.Bystrica
13:00 HBC Enviform Třinec ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Kometa Vrútky HBK HOKEJMARKET SI
11:00 ŠKB Martin Leaders Ružinov
13:00 MŠK Kežmarok Jokerit Petržalka
13:00 HBK Lion Svidník LG AB hokej Bratislava
     
VI.kolo 7.10.2018  
11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra ŠK 98 Pruské
11:00 HBC Enviform Třinec HBK PROTEF Pov.Bystrica
13:00 HBK Kometa Vrútky Leaders Ružinov
11:00 ŠKB Martin HBK HOKEJMARKET SI
11:00 MŠK Kežmarok LG AB hokej Bratislava
11:00 HBK Lion Svidník Jokerit Petržalka
     
VII.kolo 13.10.2018  
14:00 LG AB hokej Bratislava Jokerit Petržalka
13:00 HBK HOKEJMARKET SI Leaders Ružinov
11:00 ŠKB Martin HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Lion Svidník MŠK Kežmarok
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBC Enviform Třinec
     
VIII.kolo 20.10.2018  
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK Nitrianski Rytieri Nitra
10:30 Jokerit Petržalka HBC Enviform Třinec
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBK Kometa Vrútky
13:00 ŠK 98 Pruské ŠKB Martin
13:00 HBK HOKEJMARKET SI HBK Lion Svidník
11:00 Leaders Ružinov MŠK Kežmarok
     
IX.kolo 21.10.2018  
14:00 LG AB hokej Bratislava HBC Enviform Třinec
10:30 Jokerit Petržalka HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica ŠKB Martin
13:00 ŠK 98 Pruské HBK Kometa Vrútky
11:00 HBK HOKEJMARKET SI MŠK Kežmarok
11:00 Leaders Ružinov HBK Lion Svidník
     
X.kolo 3.11.2018  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra MŠK Kežmarok
13:00 HBC Enviform Třinec HBK Lion Svidník
11:00 ŠKB Martin Jokerit Petržalka
13:00 HBK Kometa Vrútky LG AB hokej Bratislava
13:00 HBK HOKEJMARKET SI ŠK 98 Pruské
11:00 Leaders Ružinov HBK PROTEF Pov.Bystrica
     
XI.kolo 10.11.2018  
13:00 HBK Lion Svidník HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 MŠK Kežmarok HBC Enviform Třinec
10:30 Jokerit Petržalka HBK Kometa Vrútky
14:00 LG AB hokej Bratislava ŠKB Martin
13:00 ŠK 98 Pruské Leaders Ružinov
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBK HOKEJMARKET SI
     
XII.kolo 17.11.2018  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK Kometa Vrútky
13:00 HBC Enviform Třinec ŠKB Martin
10:30 Jokerit Petržalka Leaders Ružinov
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK HOKEJMARKET SI
13:00 MŠK Kežmarok HBK PROTEF Pov.Bystrica
13:00 HBK Lion Svidník ŠK 98 Pruské
     
XIII.kolo 24.11.2018  
13:00 HBK Kometa Vrútky HBC Enviform Třinec
11:00 ŠKB Martin HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK HOKEJMARKET SI Jokerit Petržalka
11:00 Leaders Ružinov LG AB hokej Bratislava
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBK Lion Svidník
13:00 ŠK 98 Pruské MŠK Kežmarok
     
XIV.kolo 1.12.2018  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK HOKEJMARKET SI
13:00 HBC Enviform Třinec Leaders Ružinov
10:30 Jokerit Petržalka HBK PROTEF Pov.Bystrica
14:00 LG AB hokej Bratislava ŠK 98 Pruské
13:00 MŠK Kežmarok HBK Kometa Vrútky
13:00 HBK Lion Svidník ŠKB Martin
     
XV.kolo 23.2.2019  
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica LG AB hokej Bratislava
13:00 ŠK 98 Pruské Jokerit Petržalka
13:00 HBK HOKEJMARKET SI HBC Enviform Třinec
11:00 Leaders Ružinov HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK Kometa Vrútky HBK Lion Svidník
11:00 ŠKB Martin MŠK Kežmarok
     
XVI.kolo 2.3.2019  
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 ŠK 98 Pruské HBC Enviform Třinec
13:00 HBK HOKEJMARKET SI HBK Kometa Vrútky
11:00 Leaders Ružinov ŠKB Martin
10:30 Jokerit Petržalka MŠK Kežmarok
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK Lion Svidník
     
XVII.kolo 3.3.2019  
13:00 ŠK 98 Pruské HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica HBC Enviform Třinec
11:00 Leaders Ružinov HBK Kometa Vrútky
11:00 HBK HOKEJMARKET SI ŠKB Martin
14:00 LG AB hokej Bratislava MŠK Kežmarok
10:30 Jokerit Petržalka HBK Lion Svidník
     
XVIII.kolo 9.3.2019  
10:30 Jokerit Petržalka LG AB hokej Bratislava
11:00 Leaders Ružinov HBK HOKEJMARKET SI
13:00 HBK Kometa Vrútky ŠKB Martin
13:00 ŠK 98 Pruské HBK PROTEF Pov.Bystrica
13:00 MŠK Kežmarok HBK Lion Svidník
13:00 HBC Enviform Třinec HBK Nitrianski Rytieri Nitra
     
XIX.kolo 16.3.2019  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra LG AB hokej Bratislava
13:00 HBC Enviform Třinec Jokerit Petržalka
13:00 HBK Kometa Vrútky HBK PROTEF Pov.Bystrica
11:00 ŠKB Martin ŠK 98 Pruské
13:00 HBK Lion Svidník HBK HOKEJMARKET SI
13:00 MŠK Kežmarok Leaders Ružinov
     
XX.kolo 17.3.2019  
11:00 HBC Enviform Třinec LG AB hokej Bratislava
11:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra Jokerit Petržalka
11:00 ŠKB Martin HBK PROTEF Pov.Bystrica
13:00 HBK Kometa Vrútky ŠK 98 Pruské
11:00 MŠK Kežmarok HBK HOKEJMARKET SI
11:00 HBK Lion Svidník Leaders Ružinov
     
XXI.kolo 23.3.2019  
13:00 MŠK Kežmarok HBK Nitrianski Rytieri Nitra
13:00 HBK Lion Svidník HBC Enviform Třinec
10:30 Jokerit Petržalka ŠKB Martin
14:00 LG AB hokej Bratislava HBK Kometa Vrútky
13:00 ŠK 98 Pruské HBK HOKEJMARKET SI
13:00 HBK PROTEF Pov.Bystrica Leaders Ružinov
     
XXII.kolo 30.3.2019  
13:00 HBK Nitrianski Rytieri Nitra HBK Lion Svidník
13:00 HBC Enviform Třinec MŠK Kežmarok
13:00 HBK Kometa Vrútky Jokerit Petržalka
13:00 ŠKB Martin LG AB hokej Bratislava
13:00 Leaders Ružinov ŠK 98 Pruské
13:00 HBK HOKEJMARKET SI HBK PROTEF Pov.Bystrica
     
Švrťfinále 6.4.2019 I. zápas      
  7.4.2019 II.zápas      
  13.4.2019 III.zápas      
  14.4.2019 prípadný IV.zápas      
  20.4.2019 prípadný V.zápas      
           
Semifinále 27.4.2019 I.zápas      
  28.4.2019 II.zápas      
  4.5.2019 III.zápas      
  5.5.2019 prípadný IV.zápas      
  11.5.2019 prípadný V.zápas      
           
Finále 18.5.2019 I.zápas Finále 11.5.2019 I.zápas finále
1.možnosť 19.5.2019 II.zápas 2.možnosť 12.5.2019 II.zápas finále
  25.5.2019 III.zápas   18.5.2019 III.zápas finále
  26.5.2019 prípadný IV.zápas   19.5.2019 prípadný IV.zápas
  1.6.2019 prípadný V.zápas   25.5.2019 prípadný V.zápas
           
  Posledné družstvo zostupuje do 2. kola kvalifikačnej súťaže (baráže).

 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
9 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.