Nové Zámky: Kolo triumfálnych výsledkov

By TOPhbl.sk - Posted on 07 október 2012

V spolupráci s Tomášom Parmom vám prinášame výsledky stretnutí piateho kola ligy v Nových Zámkoch.

V nedeľu 7. 10. 2012  mužstvá odohrali 5.kolo Novozámockej hokejbalovej ligy.  V prvom meraní síl sa stretli mužstvá Guerillas - Hrobári . Hráči Guerillas položili základ svojho víťazstva už v prvej tretine, ktorú vyhrali jednoznačne 4 : 0 aj keď priebeh hry bol pomerne vyrovnaný, ale Hrobári boli v koncovke neefektívny. Napriek štvorgólovému manku sa hráči Hrobárov naďalej snažili niečo spraviť so stretnutím, no proti bol brankár súpera Dobročáni, ktorý sa značnou mierou podieľaľ na viťazstve svojho tímu. V druhom meraní síl Z.Panáci – D. Bánov  podali hráči Bánova slabý výkon,  počas celého zápasu sa ani nepokúšali vzdorovať favoritovi a nechali ho hrať svoju hru, ktorý to aj využil. Duel sa niesol v ležérnom tempe, Panáci svojho súpera zatlačili do vlastnej tretiny a ten sa často celé minúty nedokázal ani oslobodiť a vyhodiť loptičku zo svojho pásma. Asi najvyrovnanejší súboj sa očakával od tretieho zápasu dňa, v ktorom sa stretli dva najslabšie tímy ligy N.Vlci – Rangers. Zo začiatku zápasu sa hráči Rangers pokúšali prekvapiť súpera, ten však postupne získaval v boji prevahu hernú aj gólovú. Nakoniec N.Vlci svojou streleckou efektivitou zlomili odpor súpera a zapísali si svoje prvé víťazstvo v lige.

Výsledky nedeľa 7.10. 2012
9.00 h    Guerillas  -  Hrobári     7  :  2         /4:0, 3:2, 0:0 /
Góly: Pénzes 2, Jajcaj, Sčasný, Koleňák, Vitek, Meravý -  Adamka, Mihalov
10.30 h    Z. Panáci   -  D.Bánov     14  :  2    /3:1, 5:0, 6:1 /
Góly: Oremus 5, Kalina 4, Kolek 3, Váczlav, Strieborný  – Kozár, Raček
12.00 h    N.Vlci     -   Rangers       14  :  3    /4:1, 5:1, 5:1 /
Góly: Štefánik 4, Mego 3, Boudiš 2, Klučka 2, Gróf, Bako, Lengyel – Kéry, Kočí, Róža