Nové Zámky: Štvrté kolo v znamení jednoznačných výsledkov

By TOPhbl.sk - Posted on 13 október 2014

Výsledky 4. kola ligy v Nových Zámkoch:

Hrobári 5:1 Falcons (0:0,2:0,3:1)

Falcons vstúpil do zápasu veľmi dobre od začiatku držal s tímom Hrobárov krok po prvej tretine to vyzeralo, žeby Falcons mohol aj prekvapiť. V ďalšom priebehu hráči Falcons zahodili dobré šance naopak súper potvrdil aj v oslabenej zostave svoju kvalitu a postupne si vytváral viac a viac šancí a dokázal zápas strhnúť na svoju stranu. Výborný výkon podal obzvlášť Roman Adamka, ktorý štyrmi bodmi potvrdil meno kaniera. Falcons za stavu 5:0 v absolutnom závere zobral čisté konto brankárovi, keď sa výbornou strelou od modrej prezentoval David Dubovský.
Hráč zápasu: Roman Adamka: 1+3

Rangers 1:5 Slza (0:0;0:4;1:1)

Hráči Rangers vstúpili do zápasu veľmi aktívne, čím si hneď vypýtali presilovku, ale sľubné šance nedokázali využiť. Zápas bol od úvodu veľmi vyrovnaný, oba tímy držali hlavne brankári a po prvej tretine bol stav nerozhodný 0:0. Druhú tretinu  Rangers absolútne nezvládil a hlúpe individuálne chyby poslali hráčov Slzy na koňa a razom bolo 4:0. Na druhej strane výborne chytajúci Ivan nepustil za svoj chbrát ani jeden gól. V tretej tretine sa Rangers snažil ešte zdramatizovať zápas, čo sa im ale nepodarilo. Slza si po výbornom výkone výsledok bez problémov udržala.
Hráč zápasu: Roman Guštara 3+1

Ferostav 10:1 Zámski Panáci (3:0,1:1,6:0)

Najjednoznačnejší výsledok kola. Ferostav prevalcoval oslabených Panákov po všetkých stránkach. Výborným kolektívnym výkonom nedali Zámskym Panákom, ktorí prišli vo výdatne oslabenej zostave žiadnu šancu. Thyssen v tréningovom tempe nakoniec nastrielal až 10 gólov. Výborný výkonom sa prezentoval kapitán Miroslav Mráz, ktorý si pripísal štyri body. Ako uznanie možno dodať, že aj šiesti hráči Panákov dokázali so cťou zápas dohrať.
Hráč zápasu: Miroslav Mráz 3+1

Guerillas 0:5 Oilers kont. za stavu 3:0 po prvej tretine

Najväčšie sklamanie priniesol zápas medzi hráčmi Guerillas a Oilers. Guerillas prišiel v oslabenej zostave a zápas kontumoval. Je to veľké sklamanie lebo obzvlášť na jeseň veľa tímov chodí v oslabenej zostave či už 5 alebo 6 hráčov a vždy zápas dohrajú. V tomto prípade si tím Guerillas nezaslúži ani to uznanie ako v minulom zápase Zámski Panáci, ktorý boli rovnako piati a jeden zranený hráč a zápas, aj keď vysoko prehral,i ale dohrali  so cťou.

brankár kola: Marek Ivan (SLZA)
hráč kola: Roman Adamka (Hrobári)

Autor: Filip Koleňák, foto: Dominika Rybárová

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)