NHBL čiastočne upravila pravidlá


By joziva - Posted on 25 marec 2010

Nitrianska hokejbalová liga má za sebou ďalšiu schôdza. Nastali nejaké zmeny v pravidlách.

"V stredu 24.3.2010 sa konala schôdza NHbL. Najväčšia zmena bude v pravidlách a vo výstroji. Každý hráč musí mať hokejové alebo hokejbalové rukavice, nemôže mať stavbárske alebo hocijaké iné. Povinná je aj prilba, buď hokejová alebo hokejbalová. Hráči do 18 rokov musia mať mriežku alebo celotvárny plex. Holenné chrániče nie sú povinné, ale odporúča sa mať aspoň hokejbalové, obrancovia by mali mať aj gate. Hráč, ktorý nemá holenné chrániče, musí mať nohy zakryté aspon štucňami tak, aby nebolo vidno ani kúsok kože tzn. gate hocijaké musia ísť po kolená a na ne musia plynule nadväzovať štucne bez hocijakých medzier. Je zakázané mať krátke trenky a holene so štucňami tak, že hráč má holé stehná," píše sa na stránke účastníka ligy Flyers. 

Podľa informácii na stránke bol hrací čas ligy určený na trikrát 15 minút. Hrať sa bude na zakázané uvoľnenia a plávajúcu modrú. 

"Pískať bude profesionálny hokejbalový rozhodca, ktorý tu nikoho nepozná čiže bude pískať objektívne. Nemá cenu hádať sa s ním. Každý tím musí dať pred prvým zápasom 55 EUR, na rozhodcov, aby sa nemuslo skladať po 5 EUR pred každým zápasom," je napísané na stránke "letcov".

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

© 2009 - 2010 www.hbcflyers.wbl.sk :: Šírenie obsahu webovej stránky alebo jej časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu admina zakázané. sa tiez pise na oficialnej stranke flyers. Neviem o tom, ze by som daval niekomu suhlas. 

Citovat xlapec asi moze co len xce, dokonca napisal aj zdroj, takze je to koser... na to nemusi mat suhlas ;)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
7 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.