Na záver jesene je pripravených viacero zaujímavých šlágrov, nechýba nedeľňajší program


By TOPhbl.sk - Posted on 01 december 2018

Priníášame vám preview pred posledným jesenným kolom extraligy seniorov.

Stretnutie kola: Kežmarok - Vrútky
Čierny kôň: Třinec
Divácky najzaujímavejší zápas: Kežmarok - Vrútky
Najvyrovnanejšie stretnutie: Svidník - Martin
Stretnutie, ktoré by mohlo prekvapiť: LG Bratislava - Pruské
Najjednoznačnejšie stretnutie: Jokerit - P. BystricaSobota 1. decembra

10.30  - 

Jokeritu sa v doterajšom priebehu podarilo nazbierať iba deväť bodov a na záver jesene by svoju domácu bilaciu rád vylepšil. Fakt je ten, že Považania sú momentálne na tretej priečke a tabuľkovo sú veľkým favoritom. Ďalšou skutočnosťou ale je aj to, že oproti minuloročnej fazóne výrazne zaostávajú. Očakávame nervóne a bojovné stretnutie s lepším koncom pre hostí.

Náš tip: 2


13.00  

Kežmarok je momentálne iba tieňom svojej bývalej slávy, ale aj tak sa v súboji s ním treba mať na pozore. Kometa mala výborný rozbeh do sezóny, no postupne výtlak majstra výrazne opadol. Kežmarčania by to mohli využiť a na domácej pôde rozhodne nie sú bez nárokov na bodový zisk.

Náš tip: 2


13.00  - 

Svidník privíta jedného z lídrov aktuálneho ročníka. Martin však vonku vie previesť aj nečakaný výkon a hoci je favoritom tohto stretnutia, nemožno s istotou povedať, že Lion je bez šance. Tipujeme, že domáce prostredie zohrá svoju rolu a domáci minimálne poriadne potrápia hostí, ak nesiahnu aj na body.

Náš tip: 2


13.00  - 

Třinec doposiaľ nebodoval a v lige je zatiaľ fakticky do počtu. Posledná možnosť na jeseň prichádza proti Ružinovu, ktorý je od optimálnej formy naozaj ďaleko. Na druhej strane sú hostia stále veľkým favoritom a omnoho skúsenejším celkom. 

Náš tip: 2


14.00  - 

LG predviedlo veľmi slabý vstup do sezóny, no momentálne je opäť na vzostupe. S novým ihriskom prichádza aj nová éra a bude preto zaujímavé sledovať súboj tabuľkových susedov. Vlani by šlo o jasnú jednotku, dnes je trošku opovážlivá, ale stále ide pre nás o racionálny tip.

Náš tip: 1


Nedeľa 2. decembra

Dohrávané stretnutie 4. kola:

11.00  - 

V dohrávanom stretnutí si to Svidník rozdá s majstrom. Veľa napovie už sobota a rozhodne bude všetko závisieť od zostáv. Ak Kometa opäť vycestuje s oklieštenou zostavou, Svidníku sa rodí nádej na ďalší relatívne prekvapivý bodový zisk.

Náš tip: 2


Dohrávané stretnutie 13. kola:

13.00  -  

Pri tabuľkovom pohľade azda ani niet o čom špekulovať, Pruské by malo byť favoritom. Zvlášť doma. Avšak Kežmarok stále má veľký potenciál a ak do boja vytiahne aspoň v relatívne úplnej zostave, mal by bodovať.

Náš tip: 2

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.