Na úplný záver sezóny prichádza posledné kolo II.FHbL, stanú sa Flyers majstrom?


By Ján Ivančík - Posted on 22 november 2009

Flyers sa v poslednom súboji stretnú s Warriors. Prípadná prehra môže znamenať stratu titulu a postup Demons. Tí by však museli vyhrať nad Spartou. Všetko je teda otvorené až do samého záveru. Prinášame Vám preview 30.kola II.FHbL

12:00 RED BAUER TIP: Bauer PETERSON

Na úvod sa stretnú tabuľkoví susedia zo 14. a 15. miesta. Red Bauer si ligovú príslušnosť už zachránilo a s novým začiatkom predpokladáme i jasnú výhru nad Petersonom. Hostí už od vypadnutia môže zachrániť iba zásah vedenia. Nie je to nereálne, nokoľko sa Zámski Rangers odhlásili zo súťaže. Pravdepodobne teda z druhej ligy vypadne iba jeden klub.

13:00 DEMONS V. LAPÁŠ TIP: Demons SPARTA

O jednej bude jasnejšie, či majú Demons ešte šancu na titul. Priebežne strácajú na vedúcich Flyers jeden bod. Všetko je teda v rovine hypotézy. Predpokladáme však, že "démoni" si na záver roka výhru nenechajú újsť. Ak sa samozrejme súper dostaví. Piata Sparta však vždy vie prekvapiť.

14:00 VYDRY TIP: Vydry TORPÉDA

V súboji štvrtého s posledným nepôjde prakticky o nič iné len prestíž. Očakáva sa jednoznačná výhra domácich, no tým už nejde skutočne o nič. Ich štvrté miesto je definitívne spečatené. Naopak Torpéda majú ešte veľmi teoretickú šancu na záchranu. Pokiaľ by vyhrali, môžu predbehnúť Peterson a v rovnakom prípade ako sme pospisovali vyššie sa môžu zachrániť.

15:00 WARRIORS TIP: Flyers FLYERS

O tretej pravdepodobne bude OV rozdávať ocenenia. Flyers si výbornou sezónou asi vybojujú postup do prvej ligy. Prípadná prehra však všetko skomplikuje.

16:00 ANGELS TIP: Angels AVALANCHE

Domáci sa naposledy postarali o poriadne vzrušenie, keď porazili Flyers. Tentokrát sú jednoznačným favoritom. Avalanche sú na tom mometálne dosť zle.

17:00 UNITED 69 TIP: United 69 MASKOTI

O piatej sa začne súboj šiesteho s ôsmym. Vyrovnané stretnutie by napokon mohlo skončiť v rukách domácich.

18:00 P.N.CH NITRA TIP: Rebels REBELS

O šiestej sa o body pobije jedenásty najlepší klub s deviatym. Podarí sa P.N.CH. vyšvihnúť až na úroveň Rebelov, alebo hostia predbehnú Maskotov? Odpoveď sa dozvieme už o šiestej na Fara Aréne.

19:00 HBK GLADIATORS TIP: All Stars ALL STARS KLOKOČINA

Úplnú bodku sa sezónov dá stretnutie medzi Gladiators a All Stars. Dvanásty a trinásty klub druhej ligy sa medzi sebou pobijú o body. Tento duel bude teda definitívne posledným v tomto ročníku na Fara Aréne. Máme sa na čo tešiť.

Zatiaľ nikto nehlasoval
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.