Názvy víťazov Víkendu šampiónov pribudnú aj na putovný pohár


By TOPhbl.sk - Posted on 21 január 2016

K trom doterajším víťazom Víkendu hokejbalových šampiónov pribudne už čoskoro štvrtý. Všetci sa odteraz zapíšu i na putovný pohár.

Okrem čapíc pre víťazov, súťaže v hre na Xbox-e a ďalších noviniek obohatí tohtoročný Víkend hokejbalových šampiónov aj putovný pohár, na ktorý k trom názvom doterajších víťazov (Havana Team Skalica, Vikings Skalica a Farma Petržalka) pribudne 31. januára 2016 názov štvrtého víťaza. Po prelomení skalickej dominancie prišiel triumf Farmy Petržalka, ktorá chce titul obhájiť. Pribudne teda na nový putovný pohár nové alebo staré meno víťaza?

"Čaká nás štvrtý ročník turnaja, ktorého prestíž by sme chceli opäť o niečo zvýšiť. Rozhodli sme sa preto o pridanie putovného pohára, na ktorý sa budú rok, čo rok dopisovať názvy nových víťazov," vraví jeden z organizátorov Ján Ivančík.

Mená víťazov sa zapíšu i do kroniky na encyklopédii Wikipedia, ktorá už taktiež pozná tento hokejbalový sviatok.

V najbližších dňoch vám prinesieme i predstavenie všetkých zúčastnených tímov, ako aj predstavenie rozhodcovského kvarteta.

Tento rok budú pre všetkých účastníkov povinné prilby a hrať sa bude i na zakázané uvoľnenia. To sú tiež ďalšie novinky, ktoré turnaj čakajú.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
19 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.