My tlačíme, hráme hokejbal a Česi dávajú góly


By Ján Ivančík - Posted on 21 marec 2011

Róbert Kašša i o tom, ako Slovákov zložili presilovky.

Slovensko má za sebou azda jednu z posledných prípravných akcii pred blížiacim sa svetovým šampionátom. Slováci v Nitre odohrali zaujímavý dvojzápas s Českom. Hoci nesklamali, očakávania v plnej miere nesplnili. Tento raz sa zrejme čakala iba výhra.

"V oboch zápasoch rozhodla disciplína, či už jednotlivcov alebo celého tímu. My sme predviedli bojovný hokejbal, hrali sme útočne. Dali sme do toho všetko, srdiečko, makali sme ako blázni. Česi hrali 'vychcatý hokejbálek, závodní let devadesátých'. Prídu, šmudlú sa, zaútočia a je to jedna-nula. Makáme, vyrovnáme a opäť bum a je to 2-1. V našich oslabovkách, tie nás veľmi vyčerpali," netajil znechutenie muž zápasu Róbert Kašša a doložil: "Chcem poďakovať mladým chalanom, ktorí ojovali a určite nesklamali."

V slovenskom drese sa premierovo predstavilo i viacero nováčikov. Priestor dostala i početná skupina Nitranov. Pri niektorých menách sa nedalo pochybovať, že do zostavy patria. Medzi nich patrí napríklad i Kašša alebo Thron. Iné mená slovenskej hokejbalovej verejnosti veľa nehovoria. Napriek tomu sa mladíci ako Ecker, či Káčer predviedli v dobrom svetle.

"Myslím si, že naši hráči neboli o nič horší ako súper. Práve naopak. Miško Chovan, tak isto Miško Ecker podali skvelé výkony. Tiež chlapci od nás, z Nitry sa ukázali v dobrom svetle. Napríklad Káčer ale i iní, ktorí hrajú prvú extraligovú sezónu sa prebojovali do reprezentácie a podávajú výborné výkony," pochválil svojich klubových spoluhráčov skúsený Kašša.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.8 (5 votes)
Značky

Fuuuuuuuu, nemame ho nahodou v zuboch? :-)))))))))

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.