Minárik: Vieme čo nás čaká, ideme vyhrať


By Michal Runák - Posted on 20 jún 2011

Slovákov o už o malú chíľku čaká zrejme najťažší zápas v skupine. Nik by to asi nečakal, Gréci však v prvom zápase hladko porazili Američanov pomerom 6:2. Naši sa teda musia mať na pozore.

"My sme mali avízo už pred samotným šampionátom, že Gréci prídu v inej zostave ako tomu bolo na posledných MS v Plzni. Mali sme sa v prvom zápase proti Američanom možnosť sami presvedčiť, že tu majú veľmi behavé mužstvo, výsledok 6:2 hovorí za všetko," osvetlil silu Grécka pre TOPhbl.sk Jozef Minárik. Obranca Slovenska má s Grékmi skúsenosť práve zo spomenutého šampionátu spred dvoch rokov. Taktická porada bola preto dlhá a snáď padne na úrodnú pôdu. 

"Tréneri a členovia realizačného tímu mali oči na stopkách, vieme čo nás čaká. Prebrali sme si na porade všetko od A po Z. Čiže máme dôkladne prebraté Grécke presilovky i oslabenia, ich prechod do pásma a tak ďalej. Verím, že vyhráme. Musíme hrať zodpovedne zozadu a hlavne byť efektívnejší v koncovke na rozdiel od včerajšieho zápasu, kde nám prvé dve tretiny v tomto smere nevyšli," povedala opora našich zadných radov a zároveň prezradila jednoduchý recept na súpera: "Musíme hrať hlavne disciplinovane, aj o tom sme sa dnes bavili. Musíme hrať päť na päť, tam je naša sila, oslabenia nás oberajú o sily, týmto smerom ísť nemôžme, " uzavrel Minárik. 

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.