Móri: Súpera si nevyberáme


By Andrej Ravasz - Posted on 01 apríl 2011

Prinášame vám rozhovor pred derby v Senci medzi dvoma tímami so značkou Devils.

Pokračujme a môžeme zaznamenať úspech, tvrdí Répasi

Pred blížiacim sa derby zápasom medzi petržalským a récanským Devils prinášame rozhovor so skúseným útočníkom Petržalčanov Marekom Mórim. Pripomíname, že prvý vzájomný zápas medzi týmito súpermi rozhodli až samostatné nájazdy, po ktorých sa tešlili hráč iz Petržalky po výhre 6:5.

Ako vidíš formu svojho tímu pred blížiacim sa play-off? Aké sú ciele Devilsu pred záverom sezóny?

"Ciele Devilsu Petržalka sú opäť tie najvyššie, radi by sme opäť hrali finále, ale ešte je to veľmi ďaleko a čaká nás ešte veľa prekážok a veľa ťažkých zápasov. Momentálne sa však musíme sústrediť iba na najbližší zápas a začať ladiť formu na play-off."

Kto má podľa teba najväčšie šance získať titul v tomto ročníku seneckej ligy?

"Konkurentov v hre o titul je viac, okrem suverénneho Watbergu je tam 5-6 ďalších mužstiev, ktoré môžu pomýšľať na účasť vo finále. Play off býva nevyspytateľné, určite sľubuje veľa atraktívnych a dramatických zápasov a je sa na čo tešiť."

Je súper, ktorého by ste privítali v playoff?

"Súpera do play-off si nevyberáme, pri pohľade na mužstvá, ktoré nám pripadajú do úvahy, je zrejmé, že to nebude nič ľahké a čakajú nás ťažké zápasy a nikto nám určite nič nedaruje."

Prejdime k tvojmu prínosu pre tím. S 29 (16+13) bodmi patríš medzi najproduktívnejších hráčov celej súťaže. Na koľkých bodoch sa Marek Móri zastaví?

"S momentálnou bilanciou si myslím, že môžem byť spokojný, ale dôležité sú aj iné činnosti, ktoré prispievajú k víťazstvám mužstva."

A na záver sa vráťme k aktuálnemu kolu kde sa stretnete s Récou Devils, ako vidíš tento duel?

"V zápase s Récou Devils nás určite nečaká nič ľahké, súper predstavuje silné mužstvo, ktoré sa oproti minulým sezónam výrazne posilnilo, navyše je momentálne vo výbornej forme. Pozor si budeme musieť dať najmä na Andreja Ravasza, ktorý je vo veľkej pohode, ale takisto aj na ďalších veľmi šikovných hráčov (Marek myslel určite na svojho menovca v drese hostí Répasiho ktorý hviezdil minulý víkend keď strelil 4 góly)."

Vaše hodnotenie: None Priemer: 3.9 (7 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.