Lopašov: Zápas Colorado - Mustangs priniesol 33 gólov

By TOPhbl.sk - Posted on 30 november 2012

V spolupráci s Petrom Peričkom vám prinášame sumár toho najzaujímavejšieho za posledné kolo v Lopašove.

Nedeĺa 25.11.2012 a s ňou tretie kolo priniesli divoký výsledok medzi Coloradom a Mustangs, kde Colorado malo na vrch, keď náhradný  brankár Mustangs vôbec nepodržal svoj tím a neuveriťelných 22-krát vyťahoval loptičku zo svojej bránky. Huževnatá Mona prestrieľala Koválovec. Častkov viedol už 4:1 proti Barci, zdalo sa že by aj mohol uspieť, kedže Barca zahadzovala množstvo šancí, ktoré končili na dobre chytajúcom Dekánym, ale v tretej tretine prelomila smolu a nakoniec zvíťazila. Vynikajúci zápas sa odohral medzi Vieskou a Oreským. Šláger mal vynikajúcu úroveň, útok sa prelieval za útokom z jednej aj z druhej strany. Vieska sa ujala vedenia, Oreské doťahovalo, v druhej tretine sa podarilo Oreskému vyrovnať na 4:4 , ale rýchle tri góly Viesky položili základ víťazstva, na ktoré už súper nedokázal odpovedať, aj keď sa stále hral oku lahodiaci hokejbal. V  závere už Natabak iba prikrášlil výsledok .

STRELEC kola: Vanek F.- 8 gólov