Lopašov odštartoval nový ročník svojej súťaže prvým kolom

By Stanislav Praskač - Posted on 02 november 2010

V spolupráci so Stanislavom Praskačom vám prinášame výsledky OHL Lopašov: Rybky - Oreské 3 : 16.

Výsledky prvého kola OHL v Lopašove:

Mužstvo Oreského preválcovalo mužstvo Rybiek rychlou kombinačnou hrou a velkou efektivitou pri využívaní šancí.

Mužstvu Rybiek chýbalo viacero hráčov a najmä v závere zápasu im dochádzali sili proti fyzicky dobre pripravenému súperovi. V zápase sa strelecky blysli najmä obránci Oreského Richard Kočák 4 gólmy a Filip Zeman 3 gólmi.

Rybky - Oreské 3 : 16
Góly: Petrúfka Mar., Šraga P., Križánek P. - Korčák R. 4x, Zeman F. 3x, Kralovič O. 2x,
Cingel M. 2x, Maďarič R. 2x, Bederka J., Štepanovský M., Vanek E.

Jasný priebeh zápasu keď domáca Barca po 2. tretinách viedla už 7:1. V poslednej tretine znížil snaživý Koválovec po tečovaných strelách na 8:4 a nižšia efektivita domácich strelcov znamenala pre hostov ešte prijatelný výsledok. Za domáce mužstvo sa strelecky presadili nový hráči Radek Valúch, Roman Šimek a Tomáš Vašíček ktorým višla premiera v novom drese.

Barca Lopašov - Koválovec 8 : 4
Góly: Praskač S. 2x, Vašíček T., Zimka R., Valúch R., Kralovič R., Perička R., Šimek R. -
Otrubčák R. 2x, Vanek F., Anderle T.

V polovici zápasu viedla Mona s ťažšie sa rozbiehajúcim Častkov 4:1. Ten po zlepšenom výkone vyrovnal na 4:4. O trumfe Mony rozhodlo zlé striedanie hráčov Častkova a využitie prečíslenia. Mona ešte potvrdila zaslúžené víťazstvo 6 gólom a bez vážnejších problémov udržala vedienie proti Častkovu.

Mona Radošovce - Častkov 6 : 4
Góly: Pekar V. 3x, Krídl M. 2x, Mihálik M. - David J., Illiť M., Mareček P., Mareček R.

Repríza minuloročného finále dopadla lepšie pre posilnený Chropov. Zápas dvoch búrlivých mužstiev lepšie zvládli Chropovjania a celý zápas viedli. Oslabená Vieska sa v zápase strelecky len doťahovala. Strelecky sa zapísali najmä Peter Procházka z Viesky a na opačnej strane Rado Volek ktorí prestúpil do Chropova práve z Viesky.

Chropov - Natabak Vieska 10 : 7
Góly: Volek R. 3x, Remešic Mar. 2x, Bolebruch P. 2x, Špaček P., Rusnák E., Vávra V. -
Procházka P. 3x, Mikula Jur. 2x, Mikula T., Prokeš Z.