Liptovský Mikuláš: Exibícia Atour Monkeys

By TOPhbl.sk - Posted on 13 október 2014

Prinášame Vám sumár štvrtého hraciho víkendu na Liptove.

V štvrtom hokejbalovom víkende na Liptove, si v prvom zápase v sobotu doobeda zmerali sily mužstvá Black Horse a Atour Monkeys. Pred zápasom boli síce prognózy vyrovnaného stretnutia, ale ostatný víťaz ligy nakoniec spravil zo zápasu viac ako exhibíciu. Útočníkom majstra v tomto zápase padlo do siete doslovne všetko, na čo siahli svojimi hokejkami. Zdecimovaný súper nenašiel v prvom rade mentálnu silu odporovať súperovi.

V druhom zápase sobotného dňa si zmerali sily Black Devils a LM Wings. Po prvej tretine svietil na tabuli síce stav 5:0 pre Krídla, ale hráči v čiernych dresoch, aj keď ich bolo na zápase prítomných len torzo, dokázali zápas zdramatizovať a dokonca siahali na body. Kapitán Krídel bude veru musieť ešte dlho rozmýšľať nad tým, prečo jeho hráči nedokázali gólovo zlomiť súpera, ktorý bojoval so štyrmi hráčmi v poli. Na konci zápasu sa tak museli Krídla doslova triasť o výsledok. Z tohto strachu o ich vyslobodila až záverečná siréna. Uvidíme v ďalšom priebehu ligy, či si zobrali ponaučenie.

Prvý zápas nedeľného programu medzi Subtechom unity a Pantermi sa skončil kontumačnou výhrou v prospech Panterov.

Vyvrcholenie víkendového programu nastal v záverečnom zápase Baničného s Green Power. Vysoko kvalitný hokejbal okorenili góly a pekné akcie. Rozhodujúci gól vyrovnaného zápasu strelil Plevák v záverečnej minúte, a naklonil tak misky váh v prospech finalistu posledného ročníka ligy. Samozrejme, prinášame Vám aj tabuľku a štatistiky posledného víkendu.