Liga vo Vrábľoch napísala svoju poslednú kapitolu, jej náhrada by ale mala byť neďaleko


By Ján Ivančík - Posted on 29 august 2016

V Nitrianskom kraji dochádza k výmene stráží.

Nitriansky kraj o jednu regionálnu ligu prichádza, no nová je zároveň na obzore. Po deviatich rokoch skončí svoje účikovanie Vrábeľská VHbL, ktorú s obľubou svojimi výkonmi podporovali aj hokejbalisti z Nitry.

"Deväť rokov som to ťahal doslova sám a dá to človeku zabrať. Je to práca na celý deň - prísť načas, vyložiť tabuľu, bránky, zabezpečiť rozhodcov, zapisovateľku, posledný odchádzať, upratať, pripraviť výsledky a neustále sa starať o ihrisko z ktorého stále ubudne vplyvom vandalov. Dlhšiu domu som hovoril, že potrebujem pomôcť, prípadne úplne nahradiť. So všetkým by som pritom aj naďalej pomáhal, ak by bolo treba. Nenašiel sa ale nikto," vraví pre TOPhbl.sk Miroslav Beták.

Stalo sa teda to, čo už bolo dlhšiu dobu na hrane. Betákovi došla trpezlivosť a starostlivosť o ligu nemá kto prevziať.

Na obzore je ale iná lastovička, v podobe nitrianskej ligy. Nejde tak celkom o oživenie NHbL, pretože prichádza na novom ihrisku a v novom šate. Organizátori budú tiež odlišní a medzi nimi by nemusel chýbať ani Miroslav Beták.

"Tak trochu som sa do toho zaplietol. Ihrisko je vyasfaltované, do mesiaca by mali pribudnúť mantinely, striedačky, osvetlenie. Možno napokon skončím ako vedúci nitrianskej ligy," smeje sa Beták.
Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (2 votes)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.