Ladiver sa na Čechov teší


By Michal Runák - Posted on 25 jún 2011

V našej družine cítiť auru pohody, kľudu a odhodlania. Dnešné ráno to iba potvrdilo.

Večerným semifinále prakticky  začína pre našich reprezentantov celý turnaj. Slováci si zmerajú sily s obhajcom titulu Českou republikou. Pred dvomi rokmi v Plzni nám rovnako v semifinále vystavili stopku v boji o zlato práve domáci. Milan Ladiver bol vtedy pri tom:

"V tom zápase sme boli lepším tímom. Dve individuálne chyby nás stále celý zápas. Na ich stranu sa opäť raz nalepilo ich povestné "šťěstíčko". Dnes to bude o inom. Sme nabudení, večer bude patriť nám," hovorí hráč Nitrianskych Rytierov a vzápätí opisuje atmosféru v tíme pred týmto veledôležitým zápasom.:

"Sme v takej pohode, že to sa ani nedá pohodou nazvať. Je to totiž ešte niečo nad tým. Strašne sa na zápas tešíme. Český výber tu tento rok veľmi neoslňuje, naše mužstvo je na tom vo všetkých smeroch lepšie. Verím, že sa nič nepredvídané nestane a divákom po zápase budeme môcť opäť raz zborovo poďakovať," pokračoval Ladiver a dodáva:

"Dnes budeme divákov potrebovať, verím že prídu z juhu, zo západu, z východu, jednoducho zo všetkých kútov republiky."

Behavého centra sme zastihli v útrobách haly, ako si za asistencie generálneho manažéra reprezentácie Juraja Bubáka rozbaľuje úplne novučičkú hokejku:

"Mám troška vyššiu spotrebu na tomto šampionáte, preto som si musel zadovážiť novú," s úsmevom vysvetlil náš reprezentant a obratom vyslal na moju adresu výzvu, ktorú som bez váhania prijal:

"Túto hokejku dnes pokrstím gólom. Ak sa tak stane a zvíťazíme, venujem vám ju."

K tomuto nie je potrebné dodávať žiaden komentár. Neradi by sme Milana obrali o novú hokejku, avšak....

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4 (8 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.