Kysucký pohár vraj bude väčší než Stanley Cup


By joziva - Posted on 11 august 2016

V KHL chystajú výnimočnú novinku - poistený pohár so špeciálnym zaobchádzaním.

Organizátorom kysuckej KHL pribudol po aktuálnej sezóny príjemný otáznik, ktorý spôsobila šikovnosť Dream Teamu. Ten totiž zvíťazil na Kysuciach dvakrát po sebe, čím si privlastnil putovný pohár súťaže pre seba. Naskytla sa otázka, ako ďalej.

„Ponúknutý priestor využívame pre zavedenie niečoho výnimočného, čím sa môže stať naša súťaž zaujímavejšou, napínavejšou a hodnou pozornosti,“ píšu organizátori ligy na oficiálnom webe hbkcadca.sk.

Čo sa im napokon podarilo vymyslieť? Zaujímavý unikát.

„Od novej sezóny bude hlavná cena za výhru v play-off KHL mať svoj oficiálny názov, špecifický vzhľad a stanovené podmienky zaobchádzania. Pohár majstrov KHL získa najlepší tím play-off 2017. Jednou zo zaujímavostí je fakt, že budúci kysucký hokejbalový grál  má byť vyšší ako najznámejšia hokejová trofej v NHL. Bude mať svoju poistnú zmluvu, špeciálnu vitrínu a zoznam pravidiel, ktoré bude  musieť dodržať aktuálny majster KHL! Bez podpisu zmluvy sa pohár nedostane z ihriska,“ informujú ďalej organizátori.

Nový kysucký pohár bude verejnosti predstavený na zimnom turnaji Memoriál S. Jurgu 2017. Nová sezón sa na Kysuciach rozbehne už 11. septembra a stále je možné sa do nej prihlásiť.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.