Kysuce: Podzávoz v napínavom súboji zdolal Caribic

V nedeľu 7.11.2010 bolo na programe 6. kolo Kysuckej hokejbalovej ligy:

Výsledky šiesteho kola ligy na Kysuciach:

Krásno Sparrows - Hbk Raková (odložené)

Suché dresy - Bistro pod Lipou 5:0 kontumácia

Hráči Bistra sa na zápas nedostavili v dostatočnom počte, preto sa výsledok zápasu "skontumoval" v prospech Suchých dresov v pomere 5:0.

Hbc Podzávoz - Caribic Okružná 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Góly: Urbaník (Kučák), Kučák (Urbaník), Kučák (Baculák) - Hluší (Stančík), Plaštiak (Z. Mravec)

Zostavy :

Hbc Podzávoz : Marián Mravec - Baculák, Poláček, Mart. Mravec, Kučák, Urbvaník, Buška, Čech, Jaroš, Homola, Dirgas

Caribic Okružná : V. Chromčák - J. Rucek, Stančík, P. Mravec, Pakanec, S. Chromčák, Staškovan, Hluší, Z. Mravec, Plaštiak

Pomer striel - 23:39

Vo vyrovnanom zápase sa viac darilo hráčom Podzávozu, ktorí sa v druhej časti hry dokázali od súpera odpútať na rozdiel dvoch gólov. Strelecky sa zaskvel Rudo Kučák, ktorý bol pri všetkých góloch Podzvávozu (2 G+1 A). Ten istý hráč sa ale na konci druhej tretiny zranil a do ďalšieho priebehu zápasu už nezasiahol. Caribic dokázal na začiatku tretej tretiny znížiť gólom Plaštiaka na rozdiel jedného gólu, no aj napriek viacerým vyloženým šanciam už do konca zápasu nedokázal vyrovnať.

Správa vydaná v spolupráci s oficiálnou stránkou ligy.