Ktorí mladíci majú získať hokejbalovú výstroj?


By TOPhbl.sk - Posted on 07 marec 2012

V spolupráci s partnermi Bison Sportswear a Inspo Šport s.r.o. vyhlasujeme anketu o najlepšieho hráča a najlepšieho brankára extraligy U19 "Mladý hokejbalista 2011".

Ako je známe, premiérový TOPhbl Cup svoj štart na jar tohto roku nezažil a bude si musieť ešte chvíľu počkať, na slávnostné otvorenie. Organizátorov z tophbl.sk táto skutočnosť mrzela ešte o to viac, že nešlo o nimi zavinený problém, nakoľko z organizačného hľadiska bolo všetko pripravené. Svedčia o tom i hodnotné ceny, ktoré do turnaja venovali naši partneri - spoločnosti Bison Sportswear a Inspo Šport s.r.o.

"Dlho sme sa rozhodovali ako hodnotné ceny využiť tak, aby nestáli zaprášené do konania prípadného turnaja pod našou záštitou. Napokon sme sa rozhodli pre variant, ktorým sa budeme snažiť napomôcť mladým hokejbalistom a snáď ich aj motivovať k ďalšej práci," objasnil príčiny vyhlásenia ankety šéfredaktor TOPhbl.sk Ján Ivančík a pokračoval: "Kritériom na výber do ankety boli výsledky hráčov v jesennej časti extraligy U19. Do menoslovu sa tak dostala šestica najlepších brankárov ligy - po jednom z každého tímu a jedenásť najproduktívnejších hráčov. Výber bol koncipovaný tak, aby malo každé extraligové mužstvo aspoň jedného zástupcu. Veríme, že týmto spôsobom budú vecné ceny rozdelené tým, ktorí ich skutočne využijú a anketa podnieti mladých športovcov k budúcej snahe. Kto vie, možno práve s touto hokejkou vsieti jeden z našich mladíkov víťazný gól na blížiacom sa svetovom šampionáte juniorov."

Čo je teda pri dvoch šťastlivcov pripravené?

  • najlepší brankár - novučičká brankárska maska od spoločnosti Bison Sportswear a sada šiestich MPS soft loptičiek od spoločnosti Inspo Šport s.r.o.
  • najlepší hráč - shaft značky MPS - 88 flex95 spolu s čepeľou MPS HOCKEYBALL L-23 a sadou šiestich MPS soft loptičiek od spoločnosti Inspo Šport s.r.o.

Kto rozhodne o víťazovi ankety?

Hlasovanie je veľmi jednoduché. Stačí kliknúť na priložený formulár a vybrať svojich favoritov. Pridať e-mailovú adresu (ktorá bude slúžiť na zabránenie duplicite hlasovania) a odoslať. Výsledky ankety budú známe v prvých aprílových dňoch, pričom hlasovanie bude ukončené 31.marca 2012.

Hlasovanie sa skončilo

Upozorňujeme, že hlasovanie je závislé aj od IP adresy, a tak je zbytočné posielať jedným použivateľom viac hlasovaní.

Fotografie cien pre víťazov zverejníme už čoskoro.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (1 vote)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.