Kompletný prehľad výsledkov 16.kola III. FHbL

By Ján Ivančík - Posted on 28 september 2009

Amatéri pokorili Davos, Lamers konečne s výhrou. Fhbl.sk Vám prináša prehľad výsledkov 16.kola tretej najvyššej FHBL - priebežne dopĺňame.

15:00 BLACKMEN 2:12 DOUBLE KILL

Góly: Škrobian, Rajec, d.p.  (čestný hráč) - Uhnák 6, Farkaš 5, Babiak

Domáci: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)
Hostia: nevyjadrili sa (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte
TU)

16:00 PIRATES NITRA 0:5 ZOBORSKÍ ORLI

Góly: kontumácia

Hostia:
"Na duel proti Pirates sme sa tešili ako na každý iný, no súper, žiaľ, neprišiel v dostatočnom počte. Veľmi nás to mrzí."

17:00 HBC DAVOS 3:5 (0:2,3:0,0:3) HBC AMATÉRI

Góly: Hindický, Jankulár, Kisel - Lukáčik 2, Peciar 2, Spál

Domáci: "Nič k zápasu nemôžem povedať len to, že sme hrali dobre. Bohužiaľ nám duel pokazil rozhodca!" nechal sa po zápase počuť kapitán Ivan Kisel (ak chcete vyjadriť svoj pozápasový názor - čítajte TU)
TU)

18:00 JAZDCI 7:4 GCM

Góly: Finta 2, Zelenaj 2, Čičo, Gubáň, Martonka - Benďák, Makal, P. Musial, T. Musial

TU)

19:00 WILDS 3:9 CH.C.BYVOLY

Góly: A. Brestovský 2, Gaža - Bojda 2, Ivan 2, P. Jašík 2, Karas 2, Varga

TU)

20:00 LAMERS 4:3 BLUE WINGS

Góly: Šimiak 2, Benc, R. Veľký - Hrnčár, Sloboda, T. Tóth

Domáci: "K tomuto zápasu sme pristupovali s rešpektom, nakoľko sme mali väčšiu šancu prvýkrat vyhrať, čo sme ukázali hneď na začiatku vsietením gólu. Následne sa však súper nedal zahambiť a celým zápasom nám bol vyrovnaným sokom. Po druhej tretine svietil stav
4-2 a prekvapilo nás hlavne zasiahnutie pána Ševčíka z tribúny, ktoré by som hodnotil ako zbytočné, nakoľko na rozhodovanie sú rozhodcovia. Bohužiaľ to ja nezmením a daľej sa k tomu
vyjadrovať nebudem. Našou úlohou v tretej tretine bolo udržať stav, poprípade vsietil gól z brejku, no nanešťastie sme inkasovali tretí gól z presilovky pri vylúčení Radoslava Veľkého, a tak sme už len udržali vedenie do konca. Tak sme si konečne zaslúžili tri body vlastnou zásluhou. Mrzí nás len stop na jeden zápas Veľkého, nonejako to prežijeme." Martin Šimiak.
TU)

Podla mna to nebolo zbytocne ale smiesne.Necitim sa vinny ani za jeden zakrok.Ako povedal rozhodca stretnutia "ja by som ta nevylucil lebo to nebol faul,ale je tu sevcik".Tak ja potom neviem naco tam su.

treba sa riadit podla nepisanych pravidiel...vtedy budu spokojni vsetci vo vedeni fhbl. Zaco mas stop?

treba sa riadit NEPISANYMI PRAVIDLAMI... az potom budu vsetci vo vedeni FHBL spokojni... hold len je smola ze nikto nevie ake su to nepisane pravidla..