Kolibík: Nájazdy sme trénovali


By Michal Runák - Posted on 21 jún 2011

O víťazovi našej skupiny rozhodnú samostatné nájazdy.

V záverečnom zápase ženskej časti narazili slovenské reprezentantky na svoje švajčiarske kolegyne. Po ospalom úvode to naše dievčatá naplno rozbalili a súperkám nadelili nepopulárnu desiatku. V hale B panovala vynikajúca atmosféra a stretnutie sledovalo slušne zaplnené hľadisko napriek tomu, že paralelne sa v hlavnej hale odohrával šláger A skupiny mužov medzi Kanadou a Portugalskom. O atmosféru sa napriek nepriaznivému vývoju starala početná enkláva fanúšikov Švajčiarska, v ktorých výbave nechýbali bubny a trúbky. Švajčiarkám však nepomohlo ani to populárne "hop suise" a po zápase sa museli skloniť pred umením našich dievčat. O víťazovi našej skupiny tak rozhodnú dodatočné samostatné nájazdy, ktoré naše dievčatá čakajú v utorok o 10:00 proti Kanaďankám.

Jaroslav Kolibík, tréner SR:  "Vyhrali sme 10:0, čiže musíme byť spokojní. Dievčatá hrali dobre, z chuti si zahrali. Mali sme pomalší začiatok, potom sa to rozbehlo. O víťazovi skupiny rozhodnú zajtrajšie nájazdy, my sme ich trénovali, myslím že sme pripravení."

Iveta Karafiátová, SR: "Mali sme ťažký začiatok, potom sa to začalo sypať. Sme radi, že sme nakoniec dokonali desiatku a že sa ráno s Kanaďankami rozhodne o víťazovi skupiny. Dúfame, že to budeme my nakoľko by nám to ulahčilo ďalšiu cestu v turnaji. Nájazdy sú vždy 50 na 50, Zuzana nás dúfam podrží a bude iba na nás, aby sme nejaký gól dali. "

Vaše hodnotenie: None Priemer: 4.6 (5 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
4 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.