Je ťažké motivovať nás na takéto zápasy, priznáva kapitánka Kapustová


By Michal Runák - Posted on 06 jún 2013

Slovenské hokejbalistky si po Švajčiarsku zgustli aj na Američankách.

Naše reprezentantky majú za sebou druhý zápas na šampionáte. Aj v jednom aj v druhom prípade to bola hra mačky s myšou. Američanky sme celkom jednoznačne porazili 7:0, pričom pomer striel na bránu bol 59 ku 9.

"Bol to rovnaký zápas ako včera, chceli sme ho rozhodnúť hneď na začiatku. To sa podarilo, potom to bolo len o konečnej výške skóre," zhodnotila naše druhé vystúpenie najlepšia hráčka zápasu Jana Kapustová.

Naše dievčatá tak už druhý zápas v rade bojovali iba s brankárom súpera, prevaha Sloveniek bola miestami až drtivá.

"Pri všetkej úcte k súperovi, čakala som od nich viac. Na takéto zápasy je ťažké nás motivovať," pokračovala naša kapitánka.

 Skupina A, v ktorej sú aj naše reprezentantky, je oveľa lahšia ako druhá. Dvaja naši najväčší rivali sú práve v skupine B.

"Určite by som bola radšej, keby sme mali v skupine aspoň jeden ťažký zápas, to znamená Kanadu, alebo Češky. Takto nás prvá vážna skúška čaká až v semifinále," posťažovala si naša opora.

Napriek prebiehajúcej aklimatizácii pôsobili naše hráčky sviežim dojmom. V oboch zápasoch nebolo badať veľa rozdielov.

"Ten časový posun nie je až taký veľký, hralo sa nám dobre už aj včera. Dnes nám trošku pomohlo to, že sme hrali až poobede. Mali sme viac času na odpočinok," dokončila rodáčka zo Žiliny.

Vaše hodnotenie: None Priemer: 5 (3 votes)
Značky

CAPTCHA
Táto otázka slúži na odradenie spamerov.
8 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.